bugün

göreceli olarak yapılabilir ve ya aptallık olan nitelendirilen eylemdir.
Ankaraya gitmekten iyidir.
istanbul-bursa arası feribotla 1 saat, karayolundan 2.5 saat gidilebilir, neden olmasın.
sevişmek istenilen kişinin değerine göre gidip gitmemenin değeri değişir.
kalkmışın dini imanı olmaz lafının gerçekliğini gösteren eylem.
sevişmek için istanbuldan kars'a gitmekten daha hallice bir durumdur.
(bkz: budo)

sonrasında bir de güzel iskender yenir ki. tamamiyle kardasınız yani.
hava değişikliği de olur hem diye seve seve yapılacak olandır. sevişmezsen de gezmiş olursun. iş sanki.
aradığı sadece bursada olan kişi davranışı.

(bkz: bursa çocuğu)
yakın zamanda yapacağımdır. ama ben bursada bekleyen olacağım.
internetten kiz dusurmustur.
asla yapilmayacak seydir.

Piyasaniz cok dustuyse elde avucta apartmanda, sitede, mahallede, semtte basipta yol vermediginiz hatun kalmadiysa zurafa sokaga gidin.

Saka bir yana hayatim boyunca asla bir fahiseyle birlikte olamayacagim. Cok garip bir vicdan anlayisim var. Mesela ne zaman fahiselerin oldugu bir sokaktan gecsen ya da yol kenarinda bir transa durun sofor gorsem pezevenkin ya da soforun canini almayi isterken seks iscilerine asla o gozle bakamiyorum. Bazen kendime haksizlik ediyorum ben bu dunyada yasamis en vicdanli insanlardan biri bile olabilirim. Sonucta vicdanin bekciligini yapmak vicdansizlari ortadan kaldirmakla olur.

Konuyu yine cok dagittim.
sadece amaç sevişmekse çaresizlikten yapılandır. ulan istanbuldasın yani kardeşim deli misin ötesi yok bunun. ama yoookk sevişeceğin kişiye karşı duyduğun sadece bir temel içgüdü değilse git sakın durma koş.
Abazalıkta çığır açmak.
Akla malum atasözünü getiren cinsten. Anladınız siz onu.
sevişmek için ukrayna ya gidenler burdamı ? diye soru getirir akla.
Bursa çocuğunun öyle her yerde Sevişmedigini ispatlar.
beyni ekvator altı çalışan cinsimizin yapması son derece doğal olan eylemdir.
CEVAP: Değerli okurum, beterin de beteri vardır. Şansın sana nanik yapmış. Kahredici darbeyi vurmamış. Ya bir de blablabla

(bkz: haydar dümen)
istanbul'da travesti mi bitti diye sordurur.