bugün

varlıklarına inanmak istemediğim, cinsel münasebette taraf olmayan garip kadınlardır. sevdiği ya da en azından hoşlandığı, o da olmadı yakışıklı bulduğu bir kişi mevcutken halvet olmamak çok büyük bencilliktir. ayrıca havalar da sıcakken ve insanlar tatil modundayken , yapacak da daha güzel bir şey yokken sevişmek istememeleri inanılır gibi değil. hele de erkeklerin kelle koltukta bile olsa sevişmekten vazgeçmediği bir ortamda, kadınların böyle davranmasının bir izahı olamaz. hani belki karşısındaki erkek eziktir ya da meteliksiz herifin tekidir, bak o olabilir. aksi takdirde bu tavrın gerçekten mantıklı bir açıklaması yapılamaz.
toplumun ve dinin yarattığı psikolojik baskının etkisinden kurtulamamış kadınlardır.

sevişmenin tüüü ayıp, rezalet gibisinden yuhalandığı bir ülkede varolmaları gayet doğaldır.
ulan hemen dine bağladınız ya olayı ne diyeyim ben size?
kadın sevişmek için mi yaratıldı?.. kadın sıçarda afedersin osururda yemek de yer su da içer.
ama bazı zamanlar osurmaz bazı zamanlar aç olsa dahi canı yemek yemek istemez bazı zamanlarda da yemek yemediği için tuvalete çıkmaz ve elbette ki bazı zamanlarda da normal olarak sevişmek istemez.
veya tecavüze uğramış erkeklerden soğumuştur. kocasından tiksiniyordur veyahut frijit olmuştur. bunun bu kadar çok açıklaması varken, her zaman olduğu gibi, biri çıkıyor olayı dine bağlıyor.
kadınlar sevişmediği zamanlarda oturup tesbih mi çekiyor, nafile namaz mı kılıyor? türkiye sınırları dışındaki tüm kadınlar her fırsatta sevişiyor mu?.. tüm gayrimüslim kadınlar bütün gün sırt üstü uzanıp pompalanmayı mı bekliyor?
kadınlar erkekler gibi değildir. her an sevişmek istemez ya da şöyle söyleyeyim: sevişmek için sevişmek istemezler!.. aşkla sevişmek isterler ki burada tüm sorumluluk erkeklerindir. kadınının seni mutlu etmesini istiyorsan önce sen onu mutlu edeceksin.
ben zannetmiyorum ki tüm fransız kadınlar bütün gün uzanıyor!
anlamakta zorluk çektiğim kadınlardır.
tamamen erkeğin elinde olan durum. bugune kadar zamanını kollamayıpta sevişmek istemeyen kadın görmedi bu bünye.
başarılı erkeklerin arkasında kadınlar, her sevişmek istemeyen kadınların arkasında da, erkekler vardır.
(bkz: Firijit)
Sevişmek istemeyen erkekle aynı özellikleri taşır. Bir hastalık söz konusu değilse n.ş.a iki cins için de farklı şeyler söz konusudur.

Başka partnerlerle tatmin de bunun içindedir.