bugün

dünyadaki hanzoların, ayıların, pislerin, kültürsüz ve düzeysizlerin yaptığı iğrenç ötesi no cool davranıştır. modernizm öncülüğümün hat safhada olduğu şu günlerde böyle kültürizm dışı insanları bir araya toplayıp hepsine tecavüz edesim geliyor azizim. lakin bir cool olarak beni cezbeden ateşli hatunlar dışında kimseyle sevişmiyorum.
Hayvani duyguların önüne geçememe durumunda insanlığın ikinci plana itilmesi durumudur. Merak ettiğim husus, şahsiyet eylemi bitirdikten sonra kendinden utanmıyor mudur? Şayet utanmıyorsa ben insanlığımdan utanmak zorunda kalacağım.
tecavüzcü çoşkun karakterinin küçüklükte büyük yer tutmasından kaynaklanabilecek durumdur.
orospu çocuğu olmaktır.
bir adnan* ziyagil klasiği. **
belki de anlamda bir bozukluk vardır. kadın sadece ilişkiye girmyei istiyor olabilir, ama sevişmekten haz almıyordur. o zaman bu tecavüz sayılmayabilir.
cinsellik din ya da gelenekler kullanılarak baskılanmaya devem ettiği sürece bu tipler aramızda dolaşacaktır.

peşin edit:sokakta düzüşmeyi savunmuyorum, lafı kıçından anlamayalım lütfen.
sevişmeye çağrıdır bir nevi. biraz ağır ama.
yapılacak en öküzce hareketlerden biridir
haaa fantazi ise bişey diyemem.
zaten sevişmek isteseydi adı tecavüz olmayacak eylemdir.
adamın öldürülmesiyle sonlandıracak eylemdir.
(bkz: tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak)
ibne olmaya davetiye çıkarmaktır. tecavüze uğrayan kız kısa zamanda abisi, babası, bilumum akrabası ile iade i ziyarete gelecektir. **
aramızda başlığı yazan yazarımızın üslubunu anlamayanlar var zannedersem...
adam * yazmamış kibar olsun diye sevişmek yazmış,bunu belirteyim dedim.

ayrıca birde şu durum var,tecavüz olayı birbirini tanımayan insanlar arasında olmaktadır,mesela sapığın teki geceleyin parktan geçen bir kadına tecavüz eder,bu tecavüzdür.ama sevişmek istemeyen kadına tecavüz etmek demekte ben başka bir ortam canlandırıyorum aklımda,evdesinizdir kız manitandır veya takıldığın kaşarlardan biridir,sevişmek istersin ama onun o an canı istemez ve zorlayarak bir ilişki olur orada buna da pek tecavüz denmez ama hanzoluk denebilir...
kendi içinde çelişen bir cümledir. sevişmek isteyen kadınla ilişkiye girmek zaten tecavüz sayılmaz. bu durumda fiili işleyen kişinin hadım edilip gay zenci koğuşuna atılması ve akabinde ömür boyu mutluluklar dilenmesi makbuldür.
yalçın abi 'nin konuk portföyündeki ihtisas alanı.
(bkz: abi seviyorsan git tecavüz et bence)
hayvanlıktır.