bugün

filmlerinde hiç öpüşme yada sevişme sahnelerinde oynamayan oyunculardır. başka varmı bilmiyorum ama celebrity oyuncular içinde hiç öpüşme yada sevişme sahnelerinde oynamayan oyuncular
benim bildiğim kadarıyla;
(bkz: kemal sunal)
(bkz: halit akçatepe).
namuslu oyuncudur.
(bkz: türkan şoray)
tecavüzcü çoşkun. zira sevişmez direk kayar.
kemal sunal ve halit akçatepe dediğiniz adamların filmlerine genel bir bakış yaparsanız hiçbirinde böyle sahneler olmadığını görürsünüz zaten. komedyen insanların sevişme ve öpüşme sahneli filmlerde oynamaları pek de mantıklı değil , hele ki onların zirve yaptıkları dönemdeki sinemaya baktığımız zaman. ayrıca anlamadığım ve anlamakta yıllarca zorlanacağımı tahmin ettiği olay, "namuslu oyuncudur" gibi bir düşüncenin olması. oyunculuk ve namusluluk. alabildiğine çok ayrı ve alakasız şeyler. oyuncu insanların yaptıkları işin gerçek hayatları olmadığını şu yaşa gelmiş ve yazar olabilecek derecede internet kullanabilen insanların bilmesi lazım.
KANAL 7 VE SAMANYOLU OYUNCULARI.
(bkz: candır)
bok yiyen oyunculardır.

bir şizofreni oynamaya gelince "ahhhh çok çalıştım bu role" diye demeç vermeyi biliyorlar, iş sevişmeye gelince yalandan mesafe koyuyorlar.

arkadaşım gerçek hayatta bakkalla münakaşa var mı? var. sevişmiyor musun? sevişiyorsun.

ben seni izlemek için para ya da vakit harcamıyor muyum? evet. seviş amk noluyo lan!

beyaz perdede görünüp 70lik dedeyle evleniyorsun ama para için. namusu nasıl tariflendiriyorsun aga sen? çok yanlış yere gelmişsin, yazık.
kendi orospuluğunu kapatmak ve üstünü örtmek için oynamaz efendim, gerçek oyuncular oynar
(bkz: charlotte gainsbourg) antichrist daki performansıyla oyuncu gibi oyuncudur.
kemal sunal, halit akçatepe, sadri alışık * ve şahan gökbakar gibi komedyenlerdir. helal olsundur isteseler başrol ayağına tadına bakmadıkları kadın kalmazdı.