bugün

partnerinizle zevkin doruklarına çıkmak üzereyken ani gelişen bi dış etkiyle insanları gülme krizine sokan olaylardır. mesala ben bir gün geç boşalayım diye penisime geciktirici sprey sürmüştüm. hatunla kısa bi ön sevişmenin ardından olaya giriş yaptık. hatun benim üzerimde zıplarken nerden esti bilmiyorum ama birden oral seks yapmaya başladı. iki dakika sonra hatunun tepkisi diş hekimi koltuğunda ağızına anestezik bi iğne yapılmış hasta gibiydi;
--canımcım ben konuşamıyorum ağızıma bi şey oldu, uyuştu resmen ya
---olayı çözen ben öyle bir gülmeye başladım ki yer gök inledi resmen tabii ki seksede yarım saat ara vermek zorunda kaldık.
2 yıl önce sinemadayken görevlinin gelip 'hop burda aile var' diye bağırması. öpüşüyorduk yahu. sevişme olsa neyse.
üniversite yıllarında, sabaha karşı eve dönen ve sabaha kadar içmekten kafası bilmem kaç milyon olmuş ev arkadaşlarının, yolu tutturamayıp tam siz iş üstündeyken kapıyı kırarcasına paldır küldür odaya dalmaları ve hiç bir şey olmamışçasına halının üstüne uzanıp sızmaları.

(bkz: yaşanmış olaylar)
düşündükçe onlarcasının benim başıma geldiğini farkettiğim olaylardır. başlığa olan rağbete göre anlatmaya devam edecem. pompaladığınız hatunun zevk iniltileri çıkarırken karnına biraz fazla yüklenmenizle gaz çıkarması, pırtlatmasıda buna örnektir. istemsizce bir kahkaha savurursunuz o olaydan sonra. kız küser üstünden atar falan filan. sevişmekten güzeldir ya ondan sonra yaşanacak makara olayı.
hatun ile sevişirken odaya ev arkadaşımın dalıp, kolay gelsin demesi ve çıkması.
2008 yılı olması lazım, barışa rock festivaline gitmiştik. çok kalabalıktı, çadırlar falan dipdibeydi. orda ayarladığım bir hatunu çadıra atmıştım ve alkolünde etkisiyle hatunla iş tutarken dışarda arkadaşlarımın bizi dinlediğini ve geyik yaptığını farketmem sonra onlarla aramızda gelişen şu diyalog;
--kanka daha ritmik, daha tempolu yakışmıyor senin gibi bir karakartala.
--sittirin lan pezevenkler
arkadaşlar toplu halde ;
--kartal gol gol gol
ebesine atlamışlardı bi kaç dakikalık zevkin. *
hararetli oral seks sırasında erkeğin kıçına çarşaf kaçması.
kapalı olan kapının kilidinin kırılıp birden açılması.
yatağın titanic gibi ortadan ikiye ayrılması. sonunda gülmekten sevişmeyi falan unutuyor insan. *
peçetenin kayması dolayısıyla malzemenin yere akması.

yıllar sonra edit: malzeme ne lan?
- yuh karşıdaki kadın pencereden bizi mi izliyor?!
+ boşver onu, her seferinde izliyor.
- neee? hani bu ilkti!!
+ ne bakıyosun kardeşim heeey..
(bkz: olaya odaklanmak)
mirkelamın kaprislisin şarkısı temposuyla çalışanlar olabilir aramızda.
sevgilisi ile arasında geçen özel anları anlatmak için fırsat kollayan liselileri ifşa eden başlık. eskiden kahvelerde olurdu böyle muhabbetler ayıp yahu.
ipin ucunu kaçıran olaylardır.
ankaraya ilk geldiğim zamanlar abazanlığında etkisiyle bir masaj salonuna gitmiştim. iri vucutlu olmama rağmen ben genelde minyon tipli hatunlardan hoşlanırım nedense onları becermek daha zevkli gelir bana. malum yerdeki en kısa boylu ve zayıf hatunu seçtim ve icraate başladım. kadınla tam misyoner pozisyonundayken gözüm hemen karşımızda bulunan aynaya ilişti. hatunun üzerinde kocaman ben ve hatunun iki ince bacağından baska hiç bir şey görünmüyordu. yavrucak bi kayanın altında kalmış gibiydi. istemsizce gülmeye başlamıştım o görüntüye.
partnerim orgazma ulaştığı an, mahalledeki bir açılış için havai fişekler atılmıştı. müthiş bir zamanlamaydı. muhteşem bir andı. çok gülmüştük.
edit: bu entryyi kötüleyenlere havai fişek girsin. manyak mısınız lan bunu niye kötülüyorsunuz *
mastürbasyon yaparken yaşanan halisünatif haller bütünüdür.
Yatagın kırılmasıdır.
hatunun cebindeki petito dibimizdeki ufo yuzunden erimis ve kucakta hoplatirken heryerimiz petito olmus tabi farkinda degiliz sabah uyandigimizda farkettik . sanki ortaliga biri sicmis gibi.