bugün

erkek adamın arada bir başına gelmiş mevzudur.

şimdi efenim hatunu kıvama getirdikten sonra birleşme başlar. on dakika misyoner pozisyonundan sonra sıkılır, başka bir pozisyona geçersiniz. sonra bacaklar omuzda bi on dakka daha devam ettikten sonra yine sıkılır, hatunu üste alırsınız, sonra bi on onbeş dakika daha geçer ve boşalma için en ideal olan doggy pozisyonuna dalarsınız ve pompalamanın şiddetini de hunharca artırırsınız. "hadi amk yeter gari" deyip iyice kütürdetmeye başladığınızda hatunun çığlıkları odayı sarmaya başlar. am fartlamaları alır başına gider ama siz umarsızca bir an önce boşalmak niyetindesinizdir. bi dakka ara verseniz hemen fıs diye inecek namussuz. hadi olum hadi yavrum deyip iyice ısındığınızı ve tüm vücudunuzun ter içinde kaldığını gördüğünüzde bir bakmışsınız, niagara şelalesi gibi boşaltıp batırmışsınızdır her tarafı. hatunun zaten perti çıkmış, bakmaya bile gerek yok, saatlerce horul horul uyuyacak.

bi düşünün efenim, 10 dakika misyoner, on dakika bacaklar omza, onbeş dakika o senin üstünde etti mi yarım saat. sonra bi onbeş dakika da doggy deyince iyice haş olmuşunuzdur.

umarım yarın sabah işe gitmek zorunda değilsinizdir.
- necla ohşk ayağını şöyle uzat..ohşk başın ey..sağ kolunu ver..ohşk

o an dank eder;

(bkz: ben napıyorum)
(bkz: seks monologları)
olayın sevişmeyle alakası yoktur, sekstir. cinselliğin içerisinde duygusal birleşme yoksa ötesine de geçme lüksü yoktur. sevişme, tenlerin bir olmasıdır, vur geç değildir.
hatunun kıymetli olandan inip kıymete binme mevzusudur. verilen emeklerin piç olması an meselesidir. üstelik zaman kısıtlıdır. en güzeli aklına sıkılmayı getirmeyecek kadar dikkatini dağıtmaktır. bak ne güzel uçuyor martılar havada.
(bkz: pozisyon zenginliği)
(bkz: of tamam yeter bırak ya)
faturalardandır fatura.
(bkz: televizyon izlemek)

yapıp tokat yemişliğim var. siz siz olun doggy style dışında dediğimi yapmayın.
şehvet ve ihtiras eksikliğidir. Sevişmek güzeldir sonuda olumlu biterse 90+5 te gol atıp dünya kupasını almak gibi bir duygu hakim olabilir.
karşı cinsle sevişme esnasinda o kadar çok öpülecek dokunacak yer varken sıkılmak neden ? olaya anatomi boyutunda yaklaşıp incelemelerde bulunabilirsiniz. keşfe çıkın ufkunuzu açın yaratıcı olun yahu at gözlüğü ile sevişilmez.
bazen anlamsızca vuku bulan durum.

siz sıkıldığınızdan bir türlü boşalamaz ve kırk beş dakikalık rekorunuzu kırmak üzereyken, hatun sizin müthiş performansınızı ağzı açık seyrediyor olabilir.
ibnelik belirtisidir.

nasıl sıkılıyorsunuz lan?
Sevişmekten sıkılıyorsan ibnesindir başka izahı yok, vakit geç olmadan bir doktora danış.
Uludağ sözlükte bilge bir abimiz var, o böyle dedi de, doktor bakar çaresine.
Hadi güzel kardeşim geçmiş olsun.
insanı deli eden olay. bi ara olmuştu böyle, kadın domalık pozisyonda dururken şak şak şak iyice sıkılmış ve duvarın gölgesine elimle köpek işareti yapmıştım. hav hav oynatıyorum böyle.. sonra kuş falan yaptım, uçuruyorum duvarda amk. kadın ahhh oohhh diyo ben örümcek yapmaya çalışıyorum. berbat bir şey amk. cidden örümcek çok zor.
Hava sıcaklığı, partner tepkisizliği, ezan okuması vb. nedenlere bağlı olandır. Ezan hadi neyse de diğerleri için ilişkiyi tazelemek gerekir.
öpmek istemediğin bir kadının vajinasının kup kuru olması ve sorduğunda neyin var diye sen benimle sevişmiyorsun sadece beni sikiyorsun demesi.
Evli çiftlerde kimi zaman yaşanan hadise. Partnerlerden biri isteksizse eğer karşı tarafı sıkar bu.

Bi de sırf abazaliktan, normalde çekici gelmeyen biriyle yatıyorsaniz, bi süre sonra "ne işim var lan benim burda" tribine girersiniz.

Erken boşalma sorunu olanların ise zaten sıkılmaya vakti olmaz. Dünya onlara güzel amk.

Not: orumcek yaparken, sağ elle kafa ve ön ayaklar, sol elle govde ve arka kısmı yaparsanız zorlamazsınız. Dikkat etmeniz gereken en mühim konu, hatuna yakalanmayın gölge oyunu yaparken. En pis durum o işte.
misyoner pozisyonunda fazla zaman harcandığında olur.