bugün

Yalana, dümene, taktiğe, stratejiye gerek duymadan, hislerini açıklamaktan korkmayan adamdır.

Olması gerekendir, ceraretlidir, red edilse bile en azından denemiştir ve zaten kaybedecek bir şeyi de yoktur, zira konuşmadan evvelde elinde bir şey yoktu, red edilse de elinde bir şey olmayacaktır dolayısı ile en kötü ihtimalle başladığı yere döner.
18 de 1 tutturur. o da 3 gün sürer. bizim işyerinde biri vardı böyle. lakabı veto ahmet olmuştu.
olması gerekeni yapan adamdır. o kız sana bakmaz diyen ezik tiplerden ya da gazlayan arkadaşlardan etkilenmediyse bu işi cesurca yapıyorsa reddedilmeyecek adamdır.
Helal olsun , cesur adamdır demek.
ben senin bildiğin kızlardan değilim klişesiyle karşılaşması muhtemel olan adamdır.
Bu saf adam, teklif eder. Büyük ihtimal, karşıdakı kezban bunla iyi bir alay eder, kötü adam kahkasıyla konuşmasını bitirir. Bu senaryo'nun tersi genelde amerikan filmlerinde olur... Bu durumda, esas oğlan güç topladıktan sonra, bütün kezbanlara bunun acısını yavaş yavaş çektirir.
büyük yüreklidir. nadir ve pek sık rastlanan bi durum değildir.
Olsa olsa sami'dir o.
salağın önde gideni.
olması gerekeni yapan adam. sevgi üstü kapalı ifade edilecek bi şey değildir. sevgi her zaman açık olmayı haketmiştir..
ön yargılarını bir kenara bırakan adam.
siktir yiyecek adam.
adam gibi adam.
Ipleri hatunun eline verdiği için sonrası olacaklara katlanmak zorunda kalan elemandır. tolstoy ne demiş: "sevildiğini bilen kadın kadar çekilmez şey yoktur bu hayatta."
evet bu baslık altındakileri okudugumda kararımdan vazgectim. ama en güzeli gidip kendi işini halletmektir. korkma yürü git konus.
ilkokul yıllarında reddedilen, lisede beraberliği yakalayan, unüversitede işin orospusu olan adamdır. Büyük adamdır.
90+4. dakikada kazanılan köşe vuruşunda gol atmak için rakip ceza alanına giden kaleci gibi bir adamdır. kaybedecek bir şeyi yoktur. ama ya tutarsa?

(bkz: sinan bolat)
Benim o adam. Hoşlandığım kızların %99'u ile konuştum. Onların da çoğundan red yedim. En azından içim rahat, keşkem yok.
seviyorsan git söyle olmadı bayıltıp sikersin.
belki de pekçoğumuzun yapamadığı eylemdir. arkadaşlarımız tarafından ''hadi git olum ,o kız senin ya, hele bi konuş gerisi gelir'' gibi cümlelere maruz kalsakta yapamıyoruz. aslında bize akıl veren elemanlar da bizim gibidir. bunu göz ardı etmemek gerek.

bu olayı gerçekleştiren bireylere sesleniyorum. helal olsun!
çağın gerisinde kalmıştır, yemez başka taktikler uygulaması gerekir.
nereden mi biliyorum?
(bkz: ben)
cesaretinden ötürü tebrik edilesi adamdır.
'seviyorsan git konuş panpaa' diyen bi arkadaşa sahiptir.
ritüelleri misyon edinmiş adamdır.
özgùveni olan adamdir.
(bkz: helal olsun)