bugün

nefes alanlar.
yalaka ve kürtler.

kürtler ve boş konuşanlar.

cahil ve kürt olanlar.
dedikodu çok kötü bi şey ben asla yapmam diyip. 5 dk sonra dedikodu yapmaya başlayan tip.
(bkz: hülya avşar) görsel
tecavüzcü,sapık ve sübyancılar.
iki yüzlü insanlar.
Kuyucu murat paşa, yavuz sultan selim, ismet inönü, mustafa kemal, sabiha gökçen, kenan evren, türkeş, muhsin printerson, necmettin erbakan, fetto, recep tayyip, ismail türüt, araba tamircisi mehmet usta.
yurdum insanıdır. en duyarsız bencil zeka yoksunu, mantıgıyla degil duygularıyla karar veren sacma salak insanlar gurubudur. cahildir ve eğitime de kapalıdır.
Uzun süre göz teması kuran, susmayan her konuda fikir beyan etme gereği duyan her gittigi ortamda önplana cikmaya calisan gereksiz kendini gösterme gayreti icerisine giren ezik zavallı kisiler.
Ayrica paramparca, beni affet, o hayat benim, poyraz karayel gibi 0-5 yas grubuna hitap eden dizilere pirim verenler ağzini ayrirarak izleyen kitle.
Kimse. Daha kimseyi nefretime dahil edecek kadar degerli bulmadim. Degersiz yaratiklarda ilgimi cekmiyor zaten.
kendim.
Yobaz olan kürtler.
Birisinden Nefret etmem icin o kisiyi onemsiyor olmam gerekir.
Nankör, yobaz Suriyeliler.
Kendi hayatı mükemmelmiş gibi başkalarının hayatlarına yaşadıklarına laf söyleyen insanlar.Nedir bu merak nedir bu dedikodu tutkusu arkadaş.Her zaman toplumdan zamanla dışlanmaya mahkumsunuz siz.
kendi hiç bir halt becerememiş olmasına rağmen önüne gelene akıl veren, önüne geleni eleştiren insanlar.
herkesle anında can ciğer kuzu sarması olan tipler.
herkesin yüzüne gülüp, arkasından "gerizekalı vs" diyen tipler.
durmadan her durumda olumsuz bir şey bulup durmadan olumsuzluk hakkında konuşan tipler.
devamlı bir şeylerden şikayet eden insanlar.
twitter'da durmaksızın atama isteyen öğretmenler.
durmadan her yerde torpil olduğundan yakınıp, iş kendisine geldiğinde fırıldak gibi kendisine torpil yapacak adam arayan insanlar.
bir şeyden herkes şikayetçiyse ve herkes o şeyi yapıyorsa burda bir mantık hatası yok mudur efendim?

liste uzar gider dostlar.
çoğu 11. nesillerdir.
bütün hayatım boyunca tanıştığım insanların içinden sadece bir kişiye nefret duydum.

ankara'da bir müzikevi'nde çalışıyordum. adamla üç aylığına anlaşmıştım. ilk iki ay gecikmelerle de olsa paramı alabilmiştim. üçüncü ayın sonunda vedalaşıp hesabımı kesmek için odasına gittim. adam bana ödemeleri olduğunu, haftaya beni arayacağını söyledi.(aslında biraz şüphelenmiştim ama o anda ne yapabilirdim?) peki, dedim.

bir hafta geçti, telefon gelmedi. ben aradım. tekrar ''ödemelerim var, on gün sonra arar mısın?'' dedi. ben de bu paraya ihtiyacım olduğunu, acilen elime geçmesi gerektiğini söyledim. o da halledeceğini söyledi. alacağım miktarın zaten çok da fazla bir para olmadığını, ima eden sözler söyledi. ''bu parayı veremeyecek, senden kaçıracak adam mıyım ben, büyütme, ne kadar peşine düştün sen de'' dedi yüksek bir ses tonuyla. sanırım nefretim bu noktadan sonra başladı.

on gün geçti. adam aramadı. artık adamı ısırmak için onüçüncü gün aradım. açmadı. onaltıncı gün başka bir numaradan aradım, açtı. tam ben konuşmaya başlarken birazdan arayacağını söyleyip kapattı. kendi numaramdan ve başka numaralardan aradım günlerce. bazen açtı, bazen de sesimi tanıyıp kapattı. ''sanırım çok kötü battı bu herif'' diyerek müzikevine gittim. taşındığını söylediler. ''yeni yerin adresini vereyim isterseniz.'' dedi bir kadın. düşündüm -çok kısa ama aslında çok uzun- istemedim.

şimdi üzerinden neredeyse altı ay geçmiş. aklıma geldikçe öfke duyuyorum.

be adam(bak beyim); manyak gibi ağrıyan bacağıma, senin piyano çalmaktan başka her boka gelmiş öğrencilerine rağmen bütün derslerime tüm iyi niyetimle girdim. ikinci ayın sonunda bırakmak istiyorum yerime arkadaşım gelsin ağrılarım arttı, dedim. öğrencilerin alıştı zor olur, dedin. ısrar ettin. ben de sana hak verip kabul ettim. oğlunun son model spor arabaya bindiğini ve platin saçlı kızlarla yaşadığı çılgın hikayeleri, yine tanrı parçacığı oğlunun işinde ne kadar başarılı olduğunu anlatırken sözünü küfürle kesip siktir olup gitmedim. sen o zaman o parayı vermeyince ne yapmalıydım ben sana?

hiçbir şey yapmadım. taşındığı yeri öğrenip gidebilirdim. ama o zaman da ''ulan şu kadar para için işyerimi mi basıyorsun sen?'' deyip üste çıkacaktın. meblağ önemli değil. dandik bir tıp merkezinde mr çektirebilecek kadar bir para işte. ama bazen insan o kadar çok o paraya ihtiyaç duyuyor ki; dünyanın en önemli şeyi haline geliyor. üstelik alamadığınız o para sizin hakkınızsa nefreti ağzınızda, bileklerinizde hissediyorsunuz.

nefret edilen insan tipi budur. sizi öfkelendirir, adaleti sorgulatır, koşullarınıza küfrettirir, insanı kendinden tiksindirir.
arkadan konuşan insan tipidir.
dengesiz, kararsız, tutarsız insanlardan nefret ediyorum.
mesela sadece kendiyle ilgili bir karar alma aşamasında kendi içinde dengesiz, kararsız, tutarsız olabilir de ancak diğer insanları üzme boyutuna gelince -özellikle ikili ilişkilerde- hakikaten mide bulandırıyor.
yaşadığım anlamı çıkmasın bu entry den...şükür ki dengesiz insanları etrafımdan uzak tutuyorum. ancak çevremde üzülen arkadaşlarıma şahit oluyorum bu dengesiz insanlar sayesinde(!)
kıza tanışma-görüşme teklifi eder, sonra vazgeçtim der, belki evleniriz der, sonra öyle demediğini söyler. ne yazık ki sayıları günümüzde çoğalmıştır bunların. kızlardan çok erkekler dengesiz ve tutarsızdır, kendi söylediklerini kulakları işitmez çoğu zaman.
allah ıslah etsin diyeyim.
Bebek gibi harfleri uzata uzata yumuşak ge harfini bol kullanarak konuşan, gece gündüz ders çalışıyor müthiş yüksek puan alacak gibi sağda solda ettiği 100 kelimeden 99u ders olup siz çalışmadığınız için moralinizi bozup sınavdan sonra sizden apalçak puan alan gerzek beyinliler, Yapılan bi şakayı 1500 kez tekrar eden artık onun komik olmadığını bir türlü anlayamayan kıt kafalar, sevgilisi olduğu halde o erkeğe seviyesiz seviyesiz şakalar yapan boş ve gereksiz konuşarak yanaşmaya çalışan kızlar.
sürekli yapma dediğim şeyi amaç edinen ve kibirli insanlardan nefret ederim.
Yalanci, kendini begenmis, ve ozellikle de nankör.

Benden uzak Allah'a yakın.

(bkz: Aman aman)
Arkadan konuşan , işine gücüne gereken özeni göstermeyen , gıybet eden, terbiye yoksunu , yüksek egolu insan tipi. Bunların hepsi bir insanda toplanınca adı yavşağın ta önde gideni oluyor zaten.
Pislik yazar tipi iq fakiri insanlar .
güncel Önemli Başlıklar