bugün

fenerbahçemizin sevilla'yı elemesi sonucunda ispanyol basınının ne yiyeceği merakını uyandıran önerme.
(bkz: büyük lokma ye büyük laf söyleme)
sevilla normal sartlarda feneri yener ve kimse garipsemez bu durumu. ama fener bir kücük mucize yapip sevilla yi elerse seyran olur, bayram olur. türk futbolu icinde büyük bir adim olur.
"hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz" sözünü unutmuş burnu havada ispanyol basınının, fenerbahçe'nin son maçlarında gösterdiği kötü performansı kıstas alarak yaptığı mantıksız yorum.

sevilla kadro olarak agir basmaktadır ama 90+90'dan 180 dakika vardir bu iki takımın önünde ve zaman o kadar acıdır ki ne gösterecegi belli olmaz. dilerim ki fenerbahçe bir süpriz yapar da bu şımarıklara gününü gösterir.

edit: helal olsun lan kapak olsun lan adi sevilla.
(bkz: afiyet olsun)
(bkz: 4 mart 2008 sevilla fenerbahce maci)
4 mart 2008 sevilla fenerbahce macinin sonucuyla doğrulanmış tespittir. tabi sevilla'nın neyi yediği muammadır.
(bkz: anlayan anladı)
(bkz: kapak)
(bkz: göte giren başlıklar)
fener'i yemek durumu fener'in bir uzvunu yemek şeklinde metamorfoza uğramıştır.
(bkz: şu çılgın ispanyollar)
-bu sevilla feneri yer abi.
-bikinili bi ahmet çakar verelim onu yesinler be abi!
sevilla'nin ne yedigini bu ak$am herkes gordugu icin gecerliligini kaybeden cumle.

ispanyol basini da yiyecegini yemi$tir.
(bkz: boğazına takılmak)
sevilla basının ve hatta jimenezin* söylediği ve bana göre gerçekleşen hadise. artık neresini yedi varın onuda siz düşünün.

edit: art niyet aramaya gerek yok. gollerini yedi olarak düşünülebilir.
not: jimenez yerine benitez* yazma hatamı farkedip uyardığı için schizo ya teşekkürler.
(bkz: dediniz ve kaybettiniz)
g.t olan ispanyol basınının son mansetleri.
cin fikirli gazete manşetidir zira türlü kombinasyonlara girebilir.
(bkz: sevilla fener (i) yer)
(bkz: yer sevilla fener (i))
(bkz: fener yer sevilla (ı))
fener sevillayı yener dese neyse haklılar. ama yemek öyle olmuyo, malum (bkz: her kuşun eti yenmez).
(bkz: ispanyol basınına bikini giydirmek)
(bkz: sevilla ancak fenerinkini yer)
(bkz: benim babam senin babanı döver)
fener küçümsenmez......

(bkz: uzantı yemek)