bugün

seviştiği erkeği sağda solda anlatan kadından farkı yoktur. şerefi olmayan olarak tanımlanabilir.
(bkz: http://inciswf.com/1287955941.swf)
Gövde gösterisi yapan erkektir.
sevişecek kadın bulamayan erkeğin kulak misafiri olduğu sevişme anısına verdiği kıskanç tepki. sen de seviş sen de anlat haset herif şeklinde yanıt verilebilir.
sağdakinin ve soldakinin ağzını sulandırmıştır.
(bkz: kavat miydi gavat miydi yoksa kavas mi)
Bu tam bir orospu çocukluğun tavan yapmış halidir.

Kısa geçeceğim;
Geçenlerde yolda kaldım şans o ya bir arkadaşa denk geldim
Yolda bir binanın önünden geçerken

Arkadaş;
Şu sarı binanın 5.katında $$$ şu ağaçn altında çok götürdüm.

Ben;
Çok mu gerekiyorDu bu bilgi

Bide yanında yandan yemiş kankası var(kadın). O na destek çıkan

Sen götüremiyorsun diye mi kıskanıyorsun diyen.. bak amk yemiş karısına sen.

Yoo sadece ben anlatmam dedim.

ikisinde güldüler deli gibi .

Ben;

Yani seni sikmiş olsam ki sikerim çokta güzelsin bunu başka bir ortamda anlatsam nasıl olur dedim kimsede ses yok..

Sonra da bana kimse üslubuna dikkat et demesin..

Beyler hiç mi sikilmemiş karı yok memlekete. Biride çıkıp söylesin amk.
T:
Erkek değil,ala gavattir.
sağda solda sevişen kadından daha az pislik olan erkektir.
Keko erkektir. ''ooo çocuğa bak kaç kızla pompiş yapmış'' desinler çabası içindedir.
var aramızda böyle gavatlar..
Konuştuğu kadını bile anlatır . Adamsın tepkisi almak ister. Seviştiği kadını tatmin edememiş olma ihtimali yüksek. Çevreden helal adamsın laflarıyla erkeğim işte diyor kendi kendine.
kendini geliştirememiş, cahilin tekidir.
(bkz: )
orospu çocuğu sayısının artması
Yine erkekliğin ayrı adamlığın ayrı iki kavram olduğunu göstermiş şahıstır.
Daha geçen kızlarla bunun muhabbetini yaptık,çok net yavşaktır adam değildir.
racona uymaz.
Erkek adam sır saklar o erkek adam değil.
Var öyle edepsiz kişilikler.

O yanındaki sürtükte senden hoşlanıyor. Olabilir senden almak istiyorum demek istiyor.

"Bu konudaki kişi" : (#39994189)
onun ne haddine öyle konuşmak. Kardeşim bak beni dinle sen o nu bi sikiver bak neler oluyor.

Ayıp be ayıp.
Skorer görünümlü looserdır.
her erkeğin adam olmadığını gösterir.
Aslına bakarsanız bir erkek bunlardan ne kadar çok bahsediyorsa bunları o kadar az yaşamıştır. Çünkü erkekler arasında bir prestij meselesi olarak yerini alan sevişilen kadın ve sayısı, bundan yoksun bireylerde zamanla mitomaniye dönüşecek bir uydurmacılık yaratır.

Diyelim gerçekten seviştiği kadını anlatıyor, o zaman da bununla övünerek kendisine "ben de erkeğim" diyordur. Ama oradaki "de" zaten aşağılık kompleksini imler.

Bu arada bakın ne diyeceğim: geçen bir kızla sjshshs. Şaka şaka.
kendimden yola çıkarak size şunu söyleyebilirim ki, bir erkek sevgilileriyle sevişmeye başladığında, spontane seksler yaşamaya başladığında veya kendisinden hoşlanan kız sayısı arttığında anlar ki seks, gizliliğin olduğu yerdedir.

Şimdi gerçekten kadın arkadaşlara soruyorum, sizinle yaptığı seksi gidip orada burada anlatacak bir insanla mı yoksa çenesini kapatıp tutup sizi rezil etmeyecek birisiyle mi bunu yapmak istersiniz?

Birde kadınlar böyle şeyleri hissediyor valla bak. ben ne zaman çenemi tutabilen, bu konuda sır saklayabilen birisi oldum işlerim açıldı.

Bu kadarını buraya yazmak bile benim için bu sır meselesinden bir taviz ama erkeklerin bu konularda daha çok bilinçlenmesini de istiyorum.

Gençler biz çenemizi tutamadıkça bazı kadınlar seksi çok büyük bir ödül olarak dünyaya sunup kezbanlığın kalesi haline gelecekler. uyanık olun.
Terbiyesiz ve çiğ biridir. Sayıları da az değildir maalesef.
maldır.

kimseyi paylaşmayın. hele isim resim vererek asla yapmayın. bırakın bazı sırlar sizde kalsın.
Vizyonsuz bir oruspu çocuğudur kendisi.
bakın ben sevişebiliyorum demenin bir yoludur. genellikle 40 yaş üstü erkeklerde sıkça görülen bir sendrom