bugün

Sevgi değil de ilgidir o ilgi. Çünkü sevgi böyle bir şey değil.
olmadık şeyler yapar açlığı büyüdükçe.
Her türlü saflığı yapmaya açık insandır çünkü beyin en çok sevgiyle beslenir; ona koşulsuz şartsız bağlı ve muhtaçtır.
hayatın gerçeği olarak eklemek istiyorum. parasız olsaydın eğer bu dediklerini sana verebilecek kişiyi bulman çok daha zor olurdu. bulma işi parayla değil ama devamlı olması parayla alakalı bir durumdur. anlattığın şekilde sana davranabilecek tek ( evleneceğin kişi karşına çıkana kadar) paran olsa da olmasa da ailendir.
Hiç sevmemiş ve sevilmemiş insan.
O'na layık olduğu aşkı ve sevgiyi
Vermek gerekiyor gerçekten çok ihtiyaçı var.
arkadaşa bi tabak işkembe verin.
Evcil Hayvanlar sizi cok seviyor. Tavsiye ederim.
Herkes kadar benim de olduğumu düşündüğüm insan tipi.
Bu entry diğerlerinin arasında kaybolacak ve belki farkedilmeyecek bile ama şunu söylemek istiyorum. Ben burada gördüğüm ve entry, başlık giren herkesi olduğu gibi seviyorum. Tanımadan sevdim. Sevmeye devam edeceğim. Tanışmıyor muyuz? Farklı görüşte miyiz? Farklı inançlarda mıyız? Farklı kafalarda farklı şeyler mi istiyoruz. Olsun. Hepinizi seven birisi var. Bunu bilin sadece. Hatalarınızla, kötülüklerinizle, bilerek bilmeyerek yaptıklarınızla.
Bu başlığı görünce sevgi evlerindeki çocukların sarılıp bir daha bırakmaması, bırakamaması aklıma geldi. Benim için o kadar can acıtan bir hatıra ki.
Sürekli gülen insandır.
Yapay gülmeler anında belli olur.