bugün

sevgisini sevdiğinden gizleyerek neyi amaçladığı bilinmeyen erkektir. bir insan neden sevgisini saklamak istesin ki?
utangaç erkekdir. red edilme korkusu taşıyan erkektir.
geçmişi kirlidir bulanıktır uzun süreler kendini saklamıştır insanlardan hep saklanmıştır herşeyi kendi iç dünyasında çözmeye çalışmıştır kendince nettir ama başkaları kararsızlıklarından yakınır sevgisini gizler çünkü bir zarar geleceğini sanar genelde ergenlikten yeni çıkmış bireylerde görülür yanlızdırlar insanlara güvenleri yok denecek kadar azdır insanlara kendilerini açmaları seneler sürebilir bu durumdan kurtulmanın en kolay ve acısız yolu geçmişleriyle ve bilinçaltıyla yüzleşmelidirler.
reddedilmekten ve her şeyi mahvetmekten korkan erkektir. söylesen bir türlü söylemesen bir türlü.
onemli olan davranislarla sevdigini belli etmektir. seni seviyorum vs. sacmaligiyla olucak is degildir.
fakat hicbir sekilde belli etmeyip gizliyosa sevgisini ya tabiati oyledir ya da once ki iliskilerinden kendince dersler cikarmis kisidir.
kadını kıskandığını da gizler bu erkek.

hem "ay umrumda değil, ben özgür herkes özgür" mantalitesini taşır göğsünde, hem "yoooooğğ o kadar da değil amk" zihniyeti parlar gözünde. sanırım ne poh yiyeceğini henüz kestirememiş erkektir bunceğiz. sıkmadan, merakını celbedip peşinden sürüklemek onun bu gizi devam ettikçe sürdürülmesi gereken tavırdır zannı hissiyatımca.
cok sever ve belli edersen herkes zamanla gider olayini defalarca tecrube etmis erkektir.
özgüven eksikliğiyle alakası yoktur,utangaçlıkla da alakası yoktur.ben ne aileme ne de arkadaşlarıma karşı fazla sevgimi belli etmem,sevgimi içte yaşarım.insanın yapısıyla ilgili.
yanaklarını sıkıp öpceksin ki onu.
sevgilisinin çok güzel ya da o kadar güzel olmamasından kaynaklanabilir. ya utanıyordur arkadaşlarından ya da kıskanıyordur.