bugün

arabaya binsene be kadın tuhaf tuhaf icatların var hasta edeceksin dendiğinde içinde patlayan istek.
yağmurla sevgilide el elele yürümek gibi değildir.
(bkz: hapşu)
kızımız fönüm bozuldu çirkin görünücem derdindedir biraz ama güzeldir. *
daha güzeli için:

(bkz: yağmurda öpüşmek)
Hicbir artisi olmayan aksine islanip iki sican gibi gozukmenizi saglayan gereksiz bir eylemdir. Ayrica islaninca saclarim kabariyor ve islanmayi kim sever ki igrenc.
yapmayan bilemezdir. çok güzeldir vıcık vıcık olmalı hem de. sonra sıcak bir içecek almalı - bulmalıdır bir yerden. ilkbahar'da yapılması önerilir. yazları da güzeldir.
sevgili olduktan sonra kum pistte koşu da aynı hazzı vermektedir.
sevgiliyle herşeyi yapmak güzeldir. şakır şakır yağmur yağarken şemsiyeyi alçağa indirip öpüşmek de.
erkeklerin, sevgililerinin yağmurda ıslanıp iç çamaşırını görmek istemelerinden dolayı katlandığı ıslak yürüyüştür.

üzgünüm kızlar.
yürüyenlerin deliler tarafından sikildiğine kanıttır.
Üşütüp hasta olmakla sonuçlanır.

Yağmur, deniz kenarı ve metal müzik varsa sevgiliyi bir kenara bırakacaksın. Özgürlük çok güzel lan..
huzur verir. sevgilisi olmayan kıskançlar ise çatlar. *
Bir 'sevgiliyle kim daha uzağa tükürebiliyor oyunu oynamak' değildir.

Hele 'sevgiliyle karşılıklı osurmak' hiç değildir. *
O an için güzel eylemdir.

Benimse hayatımın en büyük hatasıdır. Çünkü bir dönem yağmuruma küsmeme sebep olmuştur.
Olum yapmayın lan, bir ben mi mutsuz, hüsran dolu bir aşk yaşıyorum be ?
Hasta olmaya değmez.
romantizm yapalım derken grip olmaya sebep olur. evet.
suan izmirde mümkündür.
Geçici bir süre zemin katta oturuyoruz ve sokağa bakan mutfağın gunesligi olmadığı için yemek yaparken pencereye gelip beni sinsi sinsi izleyen sevdicegimin beni görünce "hadi gel islanalim" demesiyle koşup ziplayip, el ele tutusup yağmurda dellendik.
Bence herkes bunu mutlaka yapmalı.
enfes bir şeydir.
Filmlerde güzeldir.