bugün

ilişkinin yolunda olmadığını gösteren durumdur.
süreklilik artıyorsa ayrılığa doğru orantıda yaklaşıyorsunuz demektir.
Antidepresan kullanacağına sevgilinden ayrıl kardeşim manyak Mısın nesin. Ne sevgisi ya. Seni böyle üzen sinir eden bir insandan nasıl soğumuyorsunuz ben anlamıyorum. Ben de 1,5 yıllık sevgilimi terk ettim. Bir süre sonra huzur önemli oluyor ne sevgisi ne bağlılığı.
bunu kavga ilişkinin tuzu biberidir ya da olmazsa olmazıdır diye kendilerini avutmaya çalışan çiftler var ki düşman başına. anlaşmazlıklar olabilir fakat mesele kavga noktasına kadar uzanıyorsa o ilişki yerlerde sürünüyordur. daha ileri götürülmeden bitirilmesi iki tarafında hayrına olacaktır.
Hiç sevmem kavgalı ilişki kinci biriyim asla unutmam kavga edeceğime yol veririm bu kadar basit işte.
Ayrılığın göstergesi, genelde ayrılmak isteyen taraf söyleyemez ve boş boş kavga çıkartır.
Oldu böyle bi ilişkim.
Sizin de olsun.Hepinizin mutlaka böyle bi sevgilisi olsun hayatında ki ebenizin damını görün.
Şaka lan kıyamam.
Böyle böyle doğru insan bulunup doğru ilişkiler yaşanıyor.
Ben mesela ilk mantar yemeği yaptığımda çok salça koymuştum bişeye benzemedi. 2.de hallaç pamuğu gibi pişirmişim oda yenmedi ama 3 de mis gibi yemek oldu.
Nedir bunlar? tecrübe.
yaşaya yaşaya öğrenme, ama sike sike, ama seve seve öğrenme.
Nassıl örnek ama?
bir süreden sonra iki taraftan biri daralır ve ilişki biter.
Sevgiliyle zıt karakterler olunduğu ve akıl sağlığı için ilişkinin sonlandırılması elzemdir.
kavgaların sonu barışmayla yada gönül almayla bitmiyorsa geçmiş olsun. Bi kaç kavga sonra ipler iyice kopacaktır. Önemli olan kimin özür dilediği değil. Sonunda iki tarafında hatasını kabul edip gönül almaya çabalamasıdır. Bunlar oluyorsa korkmayın ama olmuyorsa ayrılık kapıyı çalmaya hazırlanıyor.
ilişkinin Ragnarok evresine tekabül eder.
Telefonda falan, yani yanyana değilken edilen kavgalarsa bi anlam ifade etmez. Büyütmeyin dewamke.
(bkz: it dalaşı)
Bdsm ruhunu taşıyan bir ilişkide yaşamaktır.
Asıl ana fikir, yataktadır
Sürekli monoton olması da ne biliyim.

Tamam çok pat küt de olmasın.

arkadaşm şey derdi uzaktayken kavga ediyorsun ama yan yana gelince her şey unutuluyor sessizlik oluyor demişti.
görsel
Ben değil bir arkadaşım öyle dedi valla.
sevgi ile yola çıkıp kavgayla yolculuk etmektir. bu durum büyük tehlike sinyalleri içermekte olup, dikkatli adımlar atılmalı.

gelecekte hiç bir şey değişmeyecektir. kavga etmeyecekleri birer sevgili bulmaları tavsiye edilir.