bugün

işe yaramayacak olan tavsiyelerdir. kişi fazlasıyla heyecanlı olacağından işbu tavsiyeleri değil uygulamak, aklında bile zor tutacaktır.
ezme ezdirme, korkma korkutma, sıkma sıkılma, sev sevdir, gül güldür, dokun abartma en önemlisi ise ayrılırken sarıl.*
daha önce buluşmadan nasıl sevgili olunduğunu merak ederek okuduğum tavsiyeler.
sesini inceltme, eksiğinle fazlanla kendin ol. gerisi gelir zaten.
yol yakınken kaç ordan uzaklaş. şimdi ciddiye almasan da sonra bir kovalak vardı demişti dersin.*
-lütfen ama lütfen cak cak sakız çiğnemeyin. hele erkekseniz bunu hiç yapmayın.
-daha buluşmanın ilk dakikasında kolunuzu elinizi malum kişiye dokundurmayın hemen yavşamayın. biraz sabredin.
-hatun kişi hesabı ortak ödemek istiyorsa ısrar etmeyin. ses çıkarmazsa çıkarın ödeyin.
-hoş kokulu ama ağır olmayan parfüm sıkın. unutmayın ki o parfüm bile onu kendinize çekebilir.
Karşısında tırnaklarınızı kemirmeyin.
buluştuğunda genellikle onunla zaman geçir ztn bulşma onun için bi tandık gördüğünde falan 2 saat sohbete gerek yok !
masraftan kaçınmanın bi anlamı yok bi kız ne kadar harcayabilir ki ?
yanında tabiki tahmini harcamadan daha fazla parayla git rezil olmanın bi anlamı yok !
ilk dakikadan öpmeye kalkma yavşaklığın alemi yok ;)
normal konuşun kasmaya gerek yok.
önemli olduğunu onu konuşmasanız bile izleyerek gösterin ee tabi konuşurken de bi zahmet gözlerinin içine bakın.
Sürekli mevzuyu kendi etrafınızda döndürüp, küçük dağları ben yarattım büyükleri babam tribine girmeyin.
en güzel restorana git, at önüne menüyü, dünya benim de, kıçından ayrılmaz artık.
(bkz: buluşmadan sevgili mi oldunuz lan)
Oturur oturmaz önüne arabınızın anahtarını atmayın hatta siz bunu hiç yapmayın.
koku çok önemlidir. yıllar geçsede ardından, dikkatli bir erkek kokuyu asla unutmaz.
sevgilinin üstündeki kıyafeti beynine yaz.

ola ki yıllar geçer de siz hala birlikte olmaya devam ederseniz; sıkıştığın her fırsatta "seninle ilk buluştuğumuzda üzerinde beyaz t-shirt vardı ki ben beyazın hiç bir insana bu kadar yakıştığına şahit olmamıştım" minvalinde cümleler kurarsın.

hatun milleti, istemediği hiçbir şeye inanmaz. buna inanmak ister o yüzden çok hoşuna gider. yalnız bu beyaz t-shirt muhabbetini asla unutmıcaksın hacı. sevgilinin arkadaşlarıyla yıllar sonra bi masada oturduğunda illaki o mevzu sevgilin tarafından hava atmak maksadıyla sana orta yapılacaktır:

- yaahhh.. valla biz ilk buluşmamızda birbirimizden çok hoşlanmıştık. ilk görüşte aşka inanıyorum yanee ben. mesela kadir, her fırsatta o günü hatırlatır bana
+ evet, hale doğru söylüyor. o gün, ben h,çkimseye beyazın bu kadar yakışacağına ihtimal vermemiştim.

ne tavsiye verdim haaa! sanki bana ilim irfan yuvasıyım ama sende mallık var. ne diye okuyosun mına koyim böyle bi başlığı. git efendi ol, sevidiğini göster; bundan baba tavsiye mi olur. herkes zaten aşk doktoru bana amskym!
tavsiyem yok, tavsiyesi olan adamın sözlükte ne işi var.
kendiniz olun. parfüm sıkmak, saçları yapmak falan tabii ki çok önemli. ama sağlıklı bir ilişki yaşamak için dürüst olmak çok daha önemli. kıza veya erkeğe kendini beğendirmek için yalanlar düzmek çok da mantıklı değil. siz kendiniz olun, karşı taraf beğenmese de çok önemli değil kanımca. olmadığınız gibi görünmekten iyidir en azından.
adam olun mına koyim!
ilk günden korkutmayın. bazı olayları zamana bırakın.
cebinde muhakkak para bulunsun bol miktarda. mazallah bir bok olur göt gibi kalırsın sonra.
(bkz: ilk buluşmada sevgiliyi kır pidecisine götürmek)
- Kızlar öncelikle sakın ortaya topic atmayın. bakın bakalım neler anlatıcak, nasıl saçmalıyacak, rahat mı geriliyo mu..
eğer çok rahatsa düşünmeyin bile size önem vermiyor, önem de vermeyecek. eğer çok geriliyorsa boş verin çünkü boştur, evde çalışıp gelmiştir, üçüncü buluşmadan sonra anlatacak bir şeyi kalmaz.
- Sizi nereye davet ettiğine dikkat edin. Önceden planlamışsa iyi...Öylesine takılırız diyorsa bırakın kendi kendine takılsın değmez bile. Fikrinizi sorup yer önermeli seçim hakkı sizde olmalı.
- Bol bol konuşturun. Satır aralarından soru çıkarıp sorun. bakalım pratik zekalı mı yoksa kakalakgillerden mi
- ilk buluşmadan sonra Sakın eve kahveye davet etmeyin o sadece filmlerde olur. Bizde başlamadan bitişlerin başlangıcıdır.
- Çok beğendiyseniz ancak üçüncü buluşmadan sonra eve davet edersiniz. Bakalım ne kadar sabredecek. Sizi evine atmaya, sizin evinize kendini davet ettirmeye çalışackmı. bunları ısrarlı bir şekilde yaparsa boşverin...
- Unutmayın ilişkinin gidişatını kadın belirler...
kafanızda ne oluşturursanız oluşturun , ne plan yaparsanız yapın , karşı karşıya geldiğinizde anlık vereceğiniz tepkiler çok farklı olur.o yüzden salın çayıra *
son buluşma olmasını engelleyecek şekilde davranmak adı altında ele alınabilirler.
karşısında şeftali yemeyin. çok ciddiyim. bitersiniz bir anda.
geç gidin öyle erkenden gidip dikilmeyin o köşede hatta biraz daha geç gidin.