bugün

Eger ciddi ve uzun süreli bir ilişki bitmişse, erkek için aynı mutluluğu bir daha yaşayamadigi müddetçe hayatin tadı bitmiştir, hiç bir şey bi daha onun yerini dolduramaz.

Insan hayatı boyunca yalnız bir kez zirveyi Yaşar, ve geri kalan hayatı ona tekrar ulaşma çabasıyla geçer.
Albert camus
Kız tarafı için yeni sevgili bulununca geçmiş çoktan çöpe atılmıştır.
Düzenli seks yaşamı biter. Şimdi bi tane daha bakire olmayan verecek kız bulmak için çalış dur.
Bilumum sifreleri degistirme zorunlulugudur.
istemsiz olarak onu başkasının sevgilisi olarak hayal etmek bundan daha acı veren bir durum olmasa gerek.
Hayallerden de ayrilmaktir.
yenisini bulmak üzere yapılan plan hazırlıklarının zorluğu karşısında çaresiz kalmak.
edit :keşke sevgili eden ayrılma saydım nasıl cümle kurdum anlıyamadım birde plan yapmaya kalkıyorum.
Cinsel yokluğun tekrar baş göstermesi, tabi erkekler iÇin.
sen onun biriciği olursun en özel anlarını yaşadığı kişi ama o bundan sonra her gece başkasına sarılarak uyuyacaktır.
işte en kötü yanıda budur.
yeni bir sevgili arayacak olman.
hiçbir kötü yanı yok. ayrılma aşamasına gelindiyse ya sevgi yoktur ya da ilişki sorunları çözülemiyordur. yalnızlık şahane zira bazen kimsenin kahrı çekilemiyor. adabıyla sevemiyorsa yol vereceksin. (bkz: yol vermek)
http://galeri.uludagsozlu...anın-en-kötü-yanı-527795/
Her yerde anıları bulmak,
o hep yanınızda olan hissin yoksunluğu,
hayattan zevk alamama ve her şeyin anlamını yitirmesi,
sonra söylenmeye başlarız, ne demeye geldik yani bu dünyaya diye.
yolda sokakta yalnız başına yürürken mutlu çiftler gördügün an o gelen his.
ilk bi iki gün ölü gibi olmaktır.
Kisinin sevgiliyi ne kadar sevdigine gore degisen durumdur.
Bazen sorunsuz ayrilamamak, sevgilinin ayriligi kabullenememesi gibi problemlerdir en cok insani yoran.
Bazen de ayrilik acisinin kendisi.
evde, yalnız otururken, duvarda, her gece, belirli saatlerde, yarrak gölgesi, görmek.
onu özlemektir.
Beni hayata bağlayacak yeni birini bulabilecek miyim? Kaygısı.bulunuyor arkadaşlar dua edin.
eski sevgiliye artık başkasının dokunuyor olması.
O yattığınız yatakta başkasının kolunda uyuması ve uyanması, Kedinizin başkasını yüzünü yalaması, O masada başkası ile yemek yiyecek olması değil aslında.
O başkasını bulana kadar arada birilerine oyuncak olması korkusu. Senin dokunmaya bile kıyamazken birisinin onunla sadece cinsel açıdan ilgilenecek olması ve onunda buna uyabilecek olması.
Başta bunu algılayamamıştım fakat sular durulunca görünen bu. Umarım o kadar zekisindir yazık etmezsin kendine
beyler tatava yapmayın.

yeni bir kız bulana kadar çavuşu tokatlamak zorunda kalmak.

artık eski sevgiliyi başkasının tokmaklaması.
Özlemek, konuşulanları anımsayıp bunları başkasına da söyler mi diye düşünmek.
onu son kez göreceğini bilmemek.
Geçen zamanın geri gelmeyecek olması. O zaman simsiyah gecenin koynunda kalmıştır.
arkasında bi boşluk bırakıp gider sevgili. onu da üç beş yeni arkadaşla kapatabilirsiniz. ortamlara akın gençler!
güncel Önemli Başlıklar