bugün

Kendinden sogutursan olur yanina burnunu karistir geğir osur vs vs iki gune kalmaz ayrilir.
Aklima gelen yeni bir fikir soyleyeyim ;erkekseniz pipim koptu diyebilirsiniz, kizsaniz pipi cikti bende dersiniz. Kardes kardes ayrilirsiniz.
Ne olursa olsun kırmadan gözlerinin icine bakarken ayrılmayı söylemektir en dogrusu, telefonlara çıkmamak kendinden nefret ettirmek. Umursamaz ilgilenmez tavırlar sergilemeler olmuyor bu isler hersey nasıl güzel başladıysa biterken de nefretsiz bitmeli kimse kimseyi kötü hatirlamamali. Alın karşınıza dokun içinizi herseyi rağmen gecen güzel günlerin hatırına artık yapamadığınızı söyleyin, eğer söylemeyi beceremezseniz demekki iliskiniz bir şansı daha hak ediyor.
Ondan daha iyilerini bulabilecekseniz adam gibi gözlerine baka baka söyleyin ondan ayrılacağınızı.
basın siktiri hiç uğraşmayın yaa , sizden değerlimi, başkasını mutlu edecem aman kırılmasın diye bu ızdıra çekmeyin kıps ;)

yine narin bi insansanız kırılmasın diyosanız mesajlarına geç cevap verin yada vermeyin. soğuk davranın onudamı ben söyleyeyim ..
Beynimi kemiren sorunsal. Kız gerçekten kişilik olarak, karakter olarak harika, çok iyi, yufka gibi yüreği var. Şimdi soracaksınız madem böyle ballı kaymak, neden ayrılmak istiyorsun diye... Agalar derslerim yoğun yahu. Bu sene pandemi dolayısıyla online hale getirilen finaller sayesinde büte kalmadım ama önümüzdeki sene daha zorlu, daha çetin bir yıl olacak biliyorum. Sevmek de emek isteyen bir iş, emeği hak eden bir iş şüphesiz. Ben sevdiğim kıza emek harcamak isterim, hak ettiği ilgiyi göstermek isterim. Ancak ilgi önceliğim de derslerim olmazsa sınıfta kalacağımın farkındayım.

Doğrusu ebedi bir ayrılık değil ama 2-3 sene daha idare etse, okul-iş derdinden bir kurtulabilsem, düzlüğe çıkabilsem kendisiyle yeniden birlikte olmak ve hatta nasipse bir ömür harcamayı çok isterim. Ancak dediğim gibi, 2-3 sene uzak durmamız ikimizin de hayrına olacak. Bunu ona anlatsam kalbi kırılır mı bilmem, herhalde kırılır. Kırmak istemiyorum işte. Bir bahane bulsam, masum bir yalan uydursam daha iyi olacak sanki.

Suç biraz da bende. Biliyordum dersleri ikinci plana atamayacağımı. Biliyordum kızla yollarımızın okul nedeniyle er geç ayrılacağını. Kalbim aklımı yendi, duygularımı ilan etti dışarı. Sonuç bu işte. Nasıl ayrılalım diye düşünür oldum.