bugün

aynı anda şu şarkı dinlenebilir: "inleyen nağmeler"

http://www.youtube.com/watch?v=1psgxztaa78
Marjinal olacaz diye yapmadığınız halt yazmadığınız bok kalmadı.

Aferin iki oy alınca sizden kralı yok burada.
(bkz: akbil basarken akla gelenler)
ikisini de inletmek lazımdır.
alçaklar.
Başıma gelen olaydır.

'Lan yoksa!' Derken kapıyı açıyorum ve elbise dolabının altında kalan sevgili insanı görüyorum.
Şoka girip hemen kapıyı kapatıp oradan uzaklaşmıştım.
Allah affetsin.
sevgili iseniz arkanızı dönüp gitmek en iyisidir çünkü aldatılmak sizin suçunuz veya sizin hatanız değildir mantıklı düşünüp başınızı belaya sokmamanız ve sizi aldatan kişiyi hayatınızdan silmeniz en iyisidir.

------------------------

evli iseniz yapacağınız ilk şey bu aldatmayı belgelemek olmalıdır. duruşmada kanıt olarak gösterirseniz aldatan birey evlilik bir kurum olduğundan para cezası alır ve direk boşanırsınız.

------------------------

Dünyanın sonu değil veya insan ilişkilerinizin de sonu değil. aldatmak miğdesizlik onursuzlukdur. büyüklük her daim sizde kalmalı.
Cuckoldcular için kaçırılmayacak bir fırsattır.

Erkekliğinizi sikeyim ibneler.
orospuluktur.
siktir olup gitmek lazım en iyisi.
Basima geldi, yasattilar vaktiyle. Üstelik silahta vardi gidip arabadan alip burda bazilarinizin dedigini yapabilirdim ama o an beyniniz uyusuyor eylemsiz kaliyorsunuz bir kac saniyeligine. iste o kisacik süreyi iyi kullanın. Hukukcu olmaminda faydasi oldu belki bilemiyorum o kisa surede ya evlenseydim ben bununla o zaman olsaydi? Canlarina kast etsem ne olacak hapislerde curuyecegim, allah belalarini versin gibi tonla dusunce gecti kafamdan ve tek bir kelime etmeden arabama binip cektim gittim. Bunu size yapan biri icin asla ama asla pisman olacaginiz bir sey yapmayin. Cekin gidin birakin o günlerce ölüp ölüp dirilsin.
Bütün ilișki biter. Kahrolursun. Kafayı kırarsın. Kimsenin başına gelmesin.daha beteri var sevgilisi ile bir olup kocasini oldurup go menler. Madem sevgin bitmis söyle ayrıl ondan sonra ne yaparsan yap.
yanlıştır. evet.
kimin inlettiğinin de önemi yoktur. O inlemeye razı olduktan sonra.
çok üzer. ne demeli bilinmez.
bunu yapan ölmeyi haketmişdir. yapılması gereken şey ikisinide öldürüp başın dik bir şekilde cezanı yatmakdır. arkanı dönüp gidersende bundan sonra hep tek başına kalırsın. kardeşim dediklerin bile yüzüne bakmaz, arkandan namussuz derler. cezaevinde de olsa genede yaşamakdır işde.
inliyorsa kaybetmişsindir onu zaten.
hastayım yatıyorum diyordur. yarrak hastasıdır aslında.
(bkz: bir gavatın düşleri)
Cuckoldlar için bulunmaz fırsattır.
Her ikisinin de yüzüne kezzap atmayı gerektirir.
önce şu şarkı dinlenir: inleyen nağmeler

https://www.youtube.com/watch?v=MR9ru2L2ND0

inleyen nağmeler ruhumu sardı
Bir rüya ki orda hep şarkılar vardı
Uçan kuşlar, martılar
Yeşil tatlı bir bahar
Gülen şen sevdalılar vardı
Arzular orada, zevk oradaydı
Bir denizki aşk dolu, dalgalar vardı
Uçan kuşlar, martılar
Yeşil tatlı bir bahar
Gülen şen sevdalılar vardı
Ne acı bir olaydır. Kimsenin başına gelsin istemem.