bugün

Bugünlerde yapmayı planladığım testtir. iki aydır güzel bi ilişkim var. Kız iyi, hoş, güzel ama bi sorun var galiba biraz düşük zekâlı. Bu yüzden sevgilime zeka testi yaptırmak istiyorum.

Benim IQ um 128 sevgilimin de IQ sünün en az 110 olmasını istiyorum ama sanırım an fazla 80 falan. Çok zor bi durumdayım sözlük. ne gibi bi bahane bulup yaptıracam bu testi hiç bilmiyorum.
"aşkım çok zevkli bi test buldum internette, baya böyle şekillerle falan sonuca gidiyorsun" denilip yaptırılabilecek olandır.
iki aydır kızın zekasını anlayamadıysan git kendine tekrar yaptır zeka testini dediğim eylemdir. yazık.
çok önemli bir olaydır.

salaksa getir biz sikelim. sen dert etme kendine.
Aşkım yeni bişey buldum internette çok popüler hadi bizde yapalım.
maximilian kişisi açısından düşünürsek sıçışla sonlanacak eylem. zeka testini bi şekilde unutturup bana farkettirmeden lavman yapacak kadar zeki sevgiliye sahibim. neyse seviyoruz efendim. ayrıca sevgilinin zekasını aşağı yukarı teste bağlı olmadan anlamak mümkündür bence. aksi halde bir sorun var demektir.
(bkz: internetteki ıq testlerine inanan insan/#22220036)
kafasızlıktır. daha kızın zekasını ölçememişsin başlık açmışsın.
zeka testi yerine al götür eve pilav yaptır becerisine bak, ondan iyi..
sevgili olmadan önce yaptırılıyorsa bilimsel bir yaklaşım ama sevgili olup hala zekasını anlayamadıysanız kendinize yaptırmanızı önerdiğim test.