bugün

salaklıktır, akıllı adam zaten sevgilisine ismiyle hitap etmez. onun yerine balım, böceğim tarzı ifadeler kullanır ki yakayı ele vermesin.
sevgilinin ismini unutmak sonucunda yaşanabilecek olaydır. bununla ilgili çok güzel bir fıkra vardır ama ben ibnelik olsun diye kısa keseceğim.

çok yaşlı iki adam varmış, bunların iki tane de karıları varmış; birer tane. adam, karısına sürekli aşkım canım bir tanem bokum püsürüm diyormuş. arkadaşı şaşırmış. kadınlar mutfağa gittiklerinde (genç kadınlar yapar lan onu erkekler de maç izler, sizin ne işiniz var mutfakta götünüzü kollayamıyosunuz daha) adam arkadaşına sorar, "amuna goyim sen bu karıya tek sevgi sözcüğü söylemezdin, 10 yıldır aşkım canım diyosun diyolaa?" der. adam da "adını unuttum mna koyim böyle idare ediyorum" diye cevap verir.

reichstag ile fikro saati sona erdi.
sevgilisine adıyla hitap etmeyen kişinin başına asla gelmeyen olaydır.
hani çevir kazı yanmasın derler ya, hah işte bu lafın denilmeyeceği andır. zira kaz ile birlikte siz de yanmışsınızdır. neyi çeviriyorsun?
Sevgiliyi sevmemek
sevgiliyi kırmaktan ibaret olan birşeydir yapılmamalıdır zira sevgilinin sabrını zorlamayın bırakır kaçar valla.
(bkz: tonight we dine in hell)
cep telefonda stone(ne yapiyim sütun gibi bacaklara sahipti) diye kayıtlı sevgili.
psikolojide birinin ismini unutmak yada ona yanlış isimle seslenmek bilinçaltında ona pek de iyi hisler beslemediğinizi yada onunla ilgili kötü planlar yaptığınıza işarettir. bilinçaltı, bu kişiye olan tepkisini bu şekilde eyleme döker. bilinçaltınız ayrılık düşüncesini bu şekilde size farkettirmeye çalışıyo olabilir, kişinin kendisini ve sevgisini sorgulaması gerekir.
sevgilinin aslında sevilmediğinin göstergesidir. muhtemelen bunu yapan insanın başka sevgilileri de vardır.
ve o ilişkinin bitme sebebirid, tabi ortada gerçek bir ilişki varsa...
ismi diyelim ahmet olan sevgili - bıdır bıdır, vır vır, bişeyler...
milan - ya öyle deme ama deniz

!?!?!?sessizlik sessizlik sessizlik!?!?!?!

milan - (kalınan yerden aynen devammış gibi)... çok güzel gözüküyor bugün. yüzsek mi?

eee büyük türk düşünürü serdar ortaç ne demiş; binlerce dansööööz var.
nasıl kıvıracağını şaşırırsın allah muhafaza...
bir ust modeli icin

(bkz: sevişirken sevgiliye yanlış isimle hitap etmek)
aslında yanlış isim bi nebze kabul edilebilir fakat bu yanlış isim eski sevgilinin adı ise, yeni sevgili aranmaya başlanmalıdır.
bir anlık dalgınlıkla olabilen olaydır. ancak o yanlış isim eski sevgiliye aitse iş içinden çıkılmaz bir hâl alabilir.
Hayatına üç kez Füsun isminde bağyanlar girmiş olan bir kuzenin yaptığıdır. Neyse ki hiç birinin isimlerini karıştırmamış*, içlerinden biriyle de evlenebilmiştir.
yanlış isim genelde bir önceki sevgilinin ismidir. dikkat ettim genelde bu gaflar en mutlu olunan anlarda bir anda ağızdan çıkıverir. 3 haftada birazda dikkat sonrası giderilmesi mümkündür.
ölümcül sonuçlara yol açabilecek saftiriklik.
Zırhı giyip, kılıçları kuşanma vakti gelmiş demektir.
Fenadır!
Bir kez uykuluyken yaptım ben bu eşşekliği.
işin en bok tarafı ise, eski sevgilimin adını söylememdi.

Sonrasında ben Efendi efendi özrümü diledim, oda sağolsun gerekli anlayışı göstermişti.
bir kaç defa yaptığım mevzudur.
sonra işin yoksa yok işyerinde biri var ondan bahsediyorum.
vay efendim peşimi bırakmıyor afişte vs.
halbuki henüz etkisinde olup alışkanlığı bırakamama halidir.
Bir nevi pıçmaktır.
pıçaklanma sebebidir.
(bkz: kendi kafasına sıkmak)
(bkz: mermiye kafa atmak)
Küçük bir talihsizlik. insanlık hali bu, olur yani öyle.