bugün

Christian dior parfüm, armani kemer ve ardından güzel bir dudak.
Gönlünüz.
güvendir dostlar çok açık ve net.
Tek taştır.
Kızsa ve kapalıysa gidin ipek şal alın,havalara uçabilir.
sıcak bir sevgidir efendim.
madem ki eski defterler açılabilir o zaman bir entry de ben yazayım.

üniversite zamanı, (doğum günü) o zaman ki sevgilim için;

fiziki olarak ulaşabildiğim tüm arkadaşlarıyla elimde kamera röportaj yaptım. (kameramanım da vardı)
istanbul'u fellik fellik gezdim.( o zaman ikametim istanbul)
görevli olduğu kurumlarda ki çalışma arkadaşları, müdürleri dahil olmak üzere yaklaşık 25 kadar kişi ile röportaj yaptım.

nasılsınız iyi misiniz? muhabbetinden sonra işte malum kişi hakkında neler söylersinizden sonra doğum günü mesajlarını kaydettim kamera ile.

fiziki olarak ulaşamadığım tüm arkadaşlarına mail, facebook yada mesajla ulaşıp kısa videolar çekmelerini istedim doğum günü temalı. onlarıda mail olarak istedim. sonra tüm videoları oturup 3 günde kesip biçerek bir cd hazırladım. doğum gününde hediye ettim.

benim aldıklarım arasında en akılda kalıcı olanı, o zamanın ünlü sanatçılarından birinin ( ki hala ünlü) aranjörü yakın tanıdıklarımızdandı.
sen kalk adamı kafala, stüdyoya gir benim en sevdiğiklerimden biri olan bir Sezen aksu parçasını seslendir.

ne hediye ederseniz edin, ya aranızda yaşanmışlıklarınızı anlatsın ya da el emeğiniz olsun mutlaka. en değerlileri öyle oluyor.
Bu devirde en pahalı olan hediyedir.
Fiyatından çok manevi olarak taşıdığı değer daha önemlidir bence.

Anılarınızı çağrıştıracak şeyler,ona olan sevginizi hatırlatacak şeyler olabilir.En basitinden fotoğraflarınızdan oluşan bir albüm olabilir,her fotoğrafın arkasına o gün hakkında onun hakkında düşüncelerinizi yazabilirsiniz.Onun hakkında bir defter hazırlayabilirsiniz günlük tarzında,o gün nasıl hissettiniz birlikte neler yaptınız ona anlatmak güzel olur.Yeteneğiniz varsa resimler armağan edebilirsiniz,belki ikinizin resminin bir karakalem portresi.Yani en azından benim hoşuma gidecek ve benim de yapacağım şeyler bunlar olurdu.
sevgiliye verilecek en guzel hediye sadakat, guven ve ask'dir.
(bkz: yarak afedersin)
intihar sandalyesi almak isterdim.
Ak parti tişörtü.
Sevgiliyi terk etmektir.
(bkz: huzur vermek)
Kalbini vermedikten sonra gerisi boştur.
Benim gibi biriyle sevgili olmuş daha ne istesin. (bak sen şu işe)
gözlerinin içine bakarak iyi ki beraberiz denebilir.
saolsun ahşap oymacılığım sayesinde bütün hediyeleri kendim yapıyordum. bir keresinde de deriden çanta yapmıştım.

sevgilinin laf arasında almak istediği bir şeyi almakta olabilir. bu onunla ilgilendiğinizi, unutmadığınızı gösterir.