bugün

daha sonra geri başlayacaktır.
Bir şeyler vadetmeyi gerektirir.
Ben mi o mu diye sorulabilir. Sen diyip de bırakıyorsa aşkı iradesinden de güçlüdür. Yok seni seviyorum ama bırakamam diyorsa sevmiyordur. Direkt o diyorsa da dürüsttür ama siktir edilmesi gerekir.
Sigara sevgilimden önce de vardı, o varken de vardı, o gittikten sonra da var. O benim sadık dostum. Canım sıkıldığında, gerildiğimde, heyecanlandığımda, sinirlendiğimde kısaca her anımda yanımdaydı ve yanımda olmaya devam ediyor. Sevgilim hangi birinde yanımdaydı da sırf o istedi diye bırakacam amk?
Ben ona başlatırım.
Kokusundan rahatsız olduğum için olur herhalde olursa.
zararlarını o da biliyordur içmek istiyorsa içsin karışmam o hakkı görmem kendimde siz de görmeyin, salın insanları.
Sen demeden bırakmasi daha doğru dediğim durum. Sonra canı her istediğinde sana laf atar bir yerden sonra ne bok yersen ye diye tartışma ortamı çıkabilir. Sorumlu olmamak en temizi.
Hiç uğraşmam ne bok içiyosa içsin kendini düşünmeyeni ben mi düşünücem bide üstüne bunu söyleyince suçlu olucam. Umrumda olmaz.
kizlar nedense erkek uzerinde surekli bir hedef koyuyor kendine yok ben onu adam ederim yok sigarayi bıraktırırım noluyo lan sen kimsin amk. ben sigara icmiyorum da böyleyim arkadas senin lafinla degisecek degilim. degisen de ibnenin tekidir zaten yuksek ihtimalle rol yapiyordur.