bugün

genellikle sevgilin tarafından o benim kardeşim yahu olmaz öyle şey diye korunan hayvandır. yaptığı her harekette yavşaklık olduğunu senden başka kimse göremedikçe kafayı yersin. sevgilin sen ve o hayvan bir yerde otururken şahsın kafasından tutup orrrrrrrrrrrrrrossspu çocuğuuuuuuuuu diye bağırdığının hayallerini kurarsın ama bunu hiçbir zaman yapamazsın. şerefsiz pislikkkkkkkkkktir.
(bkz: yazar delirmiş)
1500 çeşit çin işkencesinin uygulanması gereken kişidir.
zor durumdur ağzı burnu dağıtılmak istenir. size yaptığı saygısız bir hareketi delil haline getirilip sevgiliden uzaklaştırmak uygun bir çözüm olacaktır.
sevgilinin ondan gizli gizli hoşlandığı kankadır. çünkü kadınlar en ufak yavşamayı hissetmektedir ve tepki vermemekteyse bu bir soruna işaret olabilir.
(bkz: tanıdığım bir psikolog var)
dövmek için hiç bir engelin kalmadığı insandır.
(bkz: arkadaş ayağı)
yapmıyordur öyle bir şey... alma günahını çocuğun. aşırı kıskançlık bu!
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
her semtte,caddede,orada burada,okulda,kampüste mutlaka bir şubesini bulundurur.
(bkz: aşkoo cnm nerelerdesin)
(bkz: nasıl unutursun beni yha)
(bkz: baş belası unisex kankalar)
kadın olanlarının "ama o benim arkadaşııaam", "canııım", "kuzuuuumm", "cankuşum" * ayağına iyice yatıp her türlü yavşaklığı ve düşüncesizliği yapmaktan çekinmeyen, çemçük ağızlı varlıklar. hayattaki tek amacı sizi sinir etmektir. ciddiye almıyor göründüğünüz takdirde yavşaklığında ciddi boyutta ilerlemeler görülür. ağzının payının en kısa sürede verilmesi gereken allahın cezası yaratıklardır.

ama gel de bunu sevgiliye anlat. biliyoruz da konuşuyoruz herhalde olm.

kadınız, seziyoruz neticede.

çok dertliyim sözlük.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)