bugün

saklanması gereken bir durum. sonra sımarınca elinde tutması cok daha zor olur.
-birlikte film izlerken, filmi değil, sevgiliyi izlemek.
-en pasaklı halini görüp, şahane olduğunu düşünmek.
söylenmesi durumunda bazılarının şımarması bazılarının sana dahada bağlanması durumu.**
çok sık rastlanan bir durumdur, söylenmemelidir, bi haller oluyor sevgiliye!
gayet normal bir durumdur. hatta o kadar normaldir ki sevgilinin size göre hiç bir kusuru yoktur, olurda gözünüze bir kusur çarpınca o kusura bile hayran kalınır.
ağzı açık ayran budalasına dönmektir. sevgili bulmak kolaydır da hayran olunacak bir sevgili bulmak ne zor iştir.
hayran olunursa karizma kaybedilir, sevgiliye hayvan olmak daha etkili bir yöntem olacaktır.
(bkz: kartal penchesi became a fan of sevgili)
geçici bir duygudur. her an bir başkasına da hayranlık duyulabilir. evcilik oynayanlara özgü bir davranıştır.
(bkz: hayranim sana)
(bkz: candan ercetin)

olasi durum, daha cok duygu´dur. olmasi gereken´dir.

Tanırım kendimi
Hiddetim taşar benim
Dalga dalga
Hırçın hırçın
Tokat gibi vurur sözlerim
Yıpratır bedenini

Bilirim seni
Hüzün etrafı sarmışken
Sessiz kalırsın belli belirsiz
Ben bilirim seni
Acı bir tebessüm
Belli belirsiz bir tebessüm

Hayranım sana
Sabrına
Sakince karşımda durup
Meydan okuyan o tavrına
Varlığına..

Korkmuyorum..
Ruhumdaki fırtınada boğulmaktan
Karanlıkta yollarımı kaybetmekten
Biliyorum kurtarırsın beni sen
Işığım deniz fenerim
Işığım..
Sana aşığım..
gayet normal bir durumdur. hele ki bu devirde alkışı hakeder bu durum. Allah bozmasındır.
bütün sevgililerimin yaşadığı sendrom. hatta ex olanlar bile hala hayran.*
sevgiliye hayran olmak yapılacak en son şey olmalıdır çünkü sevgiliye hayranlık karşı cins tarafından algılandığı takdırde size olan cazibesini yitirir asıl muhım olan sevgiliye aşık olup ona hayran olmamayı, en azından hayron olunsa bile ona bunu hissetitmemeyi becerebilmektir.
--spoiler--
yüzüne taptığım bir sen
--spoiler--
sevgiliye karşı olması gereken bir duygu. yoksa nasıl sevgili olunacak. gerektiği zaman belli edilir bu duygu.
olması gerektiği gibi. kıçı kalkmasın aman demeden günde yüzlerce kez hoşunuza giden yanını söyleyin. yanına uzanıp bir bir sayın bu hayranlıklarınızı. saatlerce konuşun, her yerde hayran hayran bakın. 3 dakika sonra ne olacağını bilmiyorsun ki, içinden gelen güzeli içinde tutasın! sevilmeye layık biri, sonsuz sevilmeli. hem dünyada iyiler o kadar az ki... sokaklar birbirini hırpalayanlarla dolu: sözcükleri kötü kullanan adamlar ve kadınlar onlar. dünya olumsuza eğrilir ama sürerliliğini olumludan alır. iyi olan sevgiler kazansın!
Söylenmesi halinde sevgilinin şımarmasına rağmen size daha da bağlanması ile sonuÇlanır. (Bkz: kız sevgili)
hayran olunan taraf olduğunu bilmek paha biçilemez.