bugün

önce sevgilisine sonra "aramaya inanarak" bu tür toplara girmemesi gereken erkektir.
(bkz: sevgiliye face deki tüm erkekleri sil diyen erkek)
yeni nesil kıskanç ergen veya ergenlik sonrası davranış türü olsa gerek.
saçma bir eylem ve oldukça da gereksiz.
değecek biri olsaydı eğer erkekleri değil tüm face yi kapatırdım.
feysbuklarını karşılıklı kaparlarsa sorun çıkmaz. 2 buçuk senedir ikimizinki de kapalı, mis gibi valla. bi kere kafam rahat, yok o kıza mesaj atmışsın, yok eklemişsin derdi yok lan daha n'olsun?
sevgilinin zeka düzeyini gösterecek olan eylemdir.
sevgiliye facebook hesabındaki kızları sildirmek kadar yersiz bir davranıştır yok zaten bir şeyler yapacak olsa dışarıda buluşacak sen sadece konuşmasını kısıtladığını sanırsın telefon vardır ergenlikte başka bir davranış değildir he bir de bunu şifre verme versiyonu vardır ki hiç sormayın saçmalık ibaresinin zonkladığı aptal davranıştan başka bir şey değildir .*
bunu yaptıran erkek er geç e$ine el kaldıracak yav$aktır.
gelmiş geçmiş en kıroca, en malca, en bencilce, en hayvanca insan davranışıdır.
lan öküz, sen ayşe'yle daha dün sevgili oldun ama ben onun liseden beri arkadaşıyım.
lan mal, sen melis'le daha 3 saat önce sevgili oldun ama ben onun mahalleden tanıdığıyım.
lan idiot, sen merve'yi neye kızıp neye kızmadığını bilmeyecek kadar tanımıyorken ben ona arkadaşça şakalar yapıp sinirlendiriyordum.
lan andaval, o zaman sen de bütün kızları sil lan facebook'undan. demek ki sen de bütün kızlara(ilokul arkadaşına, mahalledeki kız kardeşin gibi sevdiğin kıza, çocukluktan kalma arkadaşına vs.) yavşıyorsun. bu malca hareketinden onu anlıyoruz.
Facebook varsa, o sevgiliden uzak durmak en iyisi. Hiç listeyi düzeltmeye gerek yok: facebook virüs gibidir, girdiği yeri mahveder. Eğer karşı taraf profili donduruyorsa ne ala, yoksa kabullenecek kişi bulması zor değil. Sen de kafana göre birini aramaya devam edersin.