bugün

muhtemelen liselidir. ya da liseli zihniyeti taşıyan erkektir.
bencil erkektir. öyle ki, sevgilisini ne düşündüğü zerre umrunda değildir.
sevgilisinin dışarda erkeklerle birlikte olmasıyla, internette burun buruna olması arasındaki farksızlığı görebilen erkektir.
güvensiz, korkak, kendine olan özgüveninde bir problem bir erksiklik olan erkek.
sevgilinin güvenini o hareketten sonra kazanması zor olaydır. gerçi biraz da haklılık payı vardır. facebook denen illette hüseyin kaya gibi abazalar olduktan sonra bu ayara şaşırılmamalı.
face deki tüm erkeklerin silinmesine karar vermiş erkek. benimle çıkamana karar verdim diyenden çok bir farkı yoktur.
kızın kendisini boynuzlayacağını düşünen güvenmeyen erkektir. kızda da böyle bir duruş varsa kaşla göz arasında boynuzu takacaktır. erkekleri sil ile bir yere varılmaz. hem devir değişti kızları da silsin bence.
kendisi de bütün kızları silmeyi kabul ederse adil bir anlaşma önermiş olacaktır.
kız arkadaşına feysbuku kapattırmadan önceki aşamadır. olay bi kere patlak verdiyse kurtuluş olmaz olay kesin kapatmaya varır.
önce kendi sevgilisine bakması gereken erkek.
(bkz: özgüven eksikliği)
salaktır. insan bari hesabını kapat der. ne uğraştırıyorsun kızı? *
sevgili olunmaması gereken, bir hata yapılıp olunmuş ise de koşarak uzaklaşılması gereken erkektir.
tüm erkekler face'ten silineceğine kendisi hayattan silinmelidir.
evrimini tamamlayamamış tek hücreli yaşam formu.
büyük olasılıkla,evlendiğinde sevdiceğini eve kapatacak olan erkek tipidir.
(bkz: bir kadını çıldırtan şeyler)
eğer kendisi de face deki tüm kızları silen erkek ise en azından yanlışında tutarlı olan erkektir.
sevgilisi arkadaş listesine bir kız ekleyince çılgına dönen sevgiliden farksız olan sevgili.
(bkz: hasin erkek)
(bkz: özgüven yerlerde)
türk erkeğidir.
(bkz: facebook a face demek)
-face'deki tüm erkek arkadaşlarını silmeni istiyorum
+peki tamam
-nasıl yani sen bana karışamazsın demeyecekmisin?
+hayır, niye diyeyim ki?
-nasıl yani?
+benim face im yok zaten.
kıskançlığın tavan yaptığına delalettir.
kendisini erkekten saymayan erkektir.