bugün

benden olduğu ne malum. ben kendimi biliyorum öle bir hata asla yapmam diyen fakat g.tü yusuflayan erkektir.
nöbetçi kürtajcı arayan sevgilidir.
seviyorsa (yani gerçekten 'sevgili'yse) havalara uçacak, patiklere, beşiklere bakacak erkektir.
beterin beteri vardır efenim. (bkz: 7 çocuk sahibi olup kısır olduğunu öğrenen adam)
şu zamanda,en basit olanı tercih edip kürtaj olmasını teklif etcek erkektir. bikaç saniyelik zevki uğruna bir hayatı sonlandırcaktır ve karşısındaki kişinin olabilecek psikolojik bozukluğunu düşünmeyecektir.. henüz ' tamam,evleniyoruz' diyeni duyulmamıştır.
sorumsuzluğunun, doğum kontrol yöntemi bilmeyip, azgınca hedefe yönelmesinin kendisine pahalıya patlayacağı erkektir.

hiç bana kız korunsaymış demeyin. hem verip, hem niye kendi korunsun ki? çok istiyorsa erkeğin korunması lazım. azıcık mantıklı olun.
s.ki tutumuş erkektir. aldırsa bildiğin bir cinayeti gerçekleştirecek, aldrmasa dünyası tersine dönecektir. ne yapmak lazımdır. dur lan içinde kalsın demeden takılcaksın.
evlenme teklif etmesi gereken erkektir.
sevgilisinin hamile olduğunu öğrenen kadından daha normal bir durumda olan erkektir. bu kadın eğer bir lezbiyense sevgilisi nasıl hamile kalır? kesin onu bir erkekle aldatmıştır. eğer kadın heteroseksüelse karşılaştığı durum hepten içler acısıdır.*

edit: sözlükte ciddi bir homofobi varmış meğer..
sıçtın mavisi geceler geçirecek erkektir. allah kurtarsın. belki ilerde lazım olur diye tuğba ekinci'den geliyor:
(bkz: kondom)
üniversite öğrenciyseniz ikiniz de, enteresan düşüncelere giren erkektir.

bir anı:

zamanın birinde bu söylemi ben de duydum. mükemmel bir ilişki idi. çok seviyordum hatta. nasıl desem, ileride yuva kurmayı bile düşündüğüm bir kadındı.

yine o mutlu anlardan birinde durdu. bir şey düşündüğü çok belli idi. ağzında bir şeyler sakladığını hissediyordum ama tereddütlü olduğu da her halinden belliydi. enteresan bir cinlik ışıltısı da vardı bunun yanında.

zaten hep ileride kurabileceğimiz güzel şeylerin hayalinden bahsederdik. ama bir anda "senden bir bebek bekliyorum", "baba olacaksın" dedi.

bir anda nasıl sevindim anlatamam. gözlerim doldu. içim içime sığmadı. sarıldım, kokladım kadınımı. öptüm sonra. öyle sıkıyordum ki sevinçten, bir anda "yavaşşş" diye bir ses çıkardı. o an kendisini incittiğimi anladım. ama yerimde de duramıyordum.

gözlerime baktı. çocuk gibiydim. benim o mutlu halimi görünce o da duygulandı. sanki kafasından milyonlarca düşünce geçiyordu ama beni izlemek de zevk veriyordu. öyle bir bakıştı, kahve gözlerinde gördüğüm.

sonra aldım kadınımı. yatağa yatırdım. üzerine kapaklandım ve doyasıya sarıldım. öpmeye doyamıyordum. sonra başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki. noluyoruz lan dedim kendi kendime. daha öğrenciydik ikimiz de. nasıl açıklayacaktık bunu ailelere... nasıl bakacaktık çocuğa. babası zikerdi olm beni. babam da zikerdi beni. komple ibne olurduk o derece. sevincim kursağımda kalmıştı.

bir yandan o çocuk doğacak diyordum, bir yandan nasıl olacağını düşünüyordum. oradan oraya volta atmaya başladım. ikimiz de konuşmuyorduk. o yatağın üzerinde dizlerini kırmış, çenesi dizinde oturuyordu. beni izliyordu. bense oradan oraya napacağımı bilmez halde volta atıyordum. fena halde terlemiştim.

baba olacaktım. bu süper bir şeydi. hem de sevdiğim kadınla beraber bir çocuk dünyaya getirecektik. ama aynı zamanda bunu açıklamak vs. derdi beynimi tırmalıyordu. sonra yanına aldı beni. öptü. "şakaaaa" dedi. belki sevinmeliydim doğru zamanda bunu yapabilmeye bir fırsatımız olduğu için. ama üzüldüm. fena halde üzüldüm. noluyordu lan. iki dakikada baba moduna girmiştim adeta. neredeyse hamile olmadığı için kızacaktım o derece.

içimde acayip bir burukluk oldu. çocukları severim. bir gün hep mükemmel bir baba olma hayalim vardır ama çok üzüldüm o durumda bile baba olamadığıma. sonra hem güldü, hem teselli etti beni kadınım. sonra öpüşmeye başladık. sabaha kadar seviştik. perdeyi sonuna kadar açmıştık. tam karşımızda dolunay, odamızı aydınlatıyordu. gökyüzü her zamankinden berraktı. yıldızlar adeta dans ediyordu. bir yıldız kaydı. bir gün çok iyi bir baba olabilmeyi diledim.

aradan zaman geçti. terk etti beni kadınım. bu anıysa, zihnimin mabedinde kutsal bir hazine gibi sonsuza dek benimle. öyle işte.
an itibariyle bir süredir babadır.
muhtemelen g*t korkusuna düşecek olan erkektir.
(bkz: behlül ben hamileyim)
lisede sevgiliniz yanınıza gelir. çok cooldur.

+hamileyim.
-nası ya??? *
+reglim gecikti.*
-ya ama off şimdi ama offf..*
eve gidilir. binbir kabuslar içinde, ahlaki, kültürel sosyolojik bilimum bad durum yaşanır yani. anneye söylenicektir. karar verilir. ama nasıldır. nasıl anlatırsınız ki bu durumu. daha 16 yaşındasınızdır. 2 gün geçer. hala söylenemez.

2. günün sonunda okulda tekrar sevgiliyle konuşulur.

-regl oldum hayatım!
+senin ben taa aq tamam mı git şimdi tost al bana kola al! defol!
bazen beklenilen bir haber olur *. kız ağlayarak telaşla haberi verdiğinde, sevdiği erkek avuçlarının içine aldığı yanaklarından süzülen damlaları silip kızın güven içinde kollarına düşmesini bekler ve yaşattığı hiç birşeyden pişman olmamasını sağlar. *
Önce bir babalık testi yaptıracak kendisinden çıkması durumunda kız arkadaşını kürtaja götürecek erkekdir.
' benden olduğu ne malum? ' diye saçma bir soru ile rezaletini örtmeye kalkarsa şerefsizin önde gideni olacak erkektir.
+aşkım hamileyim
-obaaa baba oluyorumm
+ zönk.
- erken mi oldu ne ?
ne yapılması gerektiğini herkes bilsede sevgilisinin ne istediğini sormalıdır.
bembeyaz bir donun kahverenkli olmsıyla sonlanır. bunun adı zıçmaktır.
18 den küçük iseniz aldırılmalıdır. Aksi takdirde büyük ihtimal tecavüzden içeri girersiniz, o koğuşta sizi hiç iyi şeyler beklemiyor olacaktır.
neticesinde güzel bir şey de olabilir : evlilik hazırlıklarına başlarlar. *
sevgilisinin sülalesi aşiretse ve sevgilinin yüzüne bakılmayacak kadar çirkinse hayatının hatasını yapmış insan.
sevgilisine ne yapalım sen ne dersin aşkım?aldıralım mı? istiyor musun bu bebeği?evlenebiliriz. derse mantıklı olacak erkektir ayrıca tam erkektir.