bugün

insanlar yetiştikleri kültüre göre yorumlanmalı. şimdi sen saçı gözüktüğü için hakkında orospu diye iftira atılan kadınların olduğu yerde büyüyen şahsa bunu anlatamazsın çünkü onun için bacak ellenip sikilecek bişeydir. onun için çok büyük tabular vardır ve bu tabular eşcinsel bireylere karşı olan homofobiklikten bile daha büyüktür.
eger benim yanimdaysa niyede giymesin. ben yanimdaki kizin bakimli olmasini istemisimdir hep. esas siz gozunuze hakim olun.
bikiniden bikiniye fark var. mesela ben kadınıma şöyle bi bikini asla giydirmem.

görsel

zaten benim olacak kadında da bunu giyecek göt olamaz. açık konuşuyorum benden çekinmesi lazım kadının.

hem böyle şey giyse yatak odasından zaten çıkamaz kadın. el bezi gibi aynı. incir yaprağı tutsa o kadar dikkat çekmez.
Dünya ahiret bacımdır.
Ülkenin bu tip muhabbetler yüzünden gelişmemesine neden olan gereksiz başlıktır. burada karşı çıkanların hepsi milletin götüne göğsüne bakan kişilerdir. Herkesi kendileri gibi sapık sanmalarindan kaynaklanır.
Vücuduna güneş yağı da sürüyordur. Yanmasın o güzel, hassas tenler, kıyamam.
Bununla bağlantılı olarak din öyle bir paradoksa dönüştü ki hiç kimse karısına kızına bikini giydirmiyor ama kapağı yurt dışına atabilecek kadar para kazanan hiç bir dindar insanın yönü de batı ülkeleri yerine arabistan ya da iran olmuyor.
Ulan kız denizde ne giysin? Eşofmanla mı girsin denize?
Bildiğin genişlik abidesidir. Evet.
Normal kişidir. Böylelikle görsellik adına güzel şeyleri herkes görür. Evet.
Karşısındaki insanın tercihlerine saygı duyan kişidir. Ayrıca bikini var, bikini var. Yüzücü bikinisi de bikini, tanga üçgen model de bikini, kastedilen hangisi?
Bu bikiniye en çok bozulan ve karşı çıkanlar sanırım çok afedersiniz ama fiziği bozuk hanım, dişi, kadın, bayan hem cinslerim.
Velhasıl yakışan giysin.
(bkz: çomardır).
sözlükteki örümcek kafalılara dert olmuş erkektir.
soylemiyeyim soylemiyeyim diyorum ama; ağır godoştur he tabi kadınlar kumsaliysa o farklı.
izin alan sevgilisi vardır. ben mesela kendi kararlarımı kendim veririm. bikini mi giyicem, haşema mı buna karar verecek olan benimdir. netice de otur deyince oturan, kalk deyiince kalkan bireyler değiliz çok şükür.
Plajda sevgilisiyle olan erkektir. Kendinden emindir.
Sevgilisini vücuttan ibaret görmeyen erkektir. Kendisi o sıcakta şortla gezebilirken kız arkadaşına gereksiz gerilim yaşatmak istemez, anlayışlıdır. Kadına saygısı vardır. Ufku "memeeeeee popooooo" ile sınırlı değildir.
görsel
sevgilimin güzel memeleri ve kalçalarının insanlar tarafından beğenilmesi hoşuma gider.

ne kadar güzel bir kadına sahip olduğumu bilmek beni gururlandırıyor. haliyle istediği gibi giyinebilir kendini rahat hissettiği sürece.

zaten onun ne giyip ne giyinmemesi gerektiğine ben karışamam. insanlar özgür ve kendi kararlarını vermelidirler.

ama maalesef üçüncü sınıf ortadoğu toplumlarında bireyler başkalarının dayattıklarına itaat etmekten zevk alıyor.

geberin.
Senden neden izin istesinki oda bir birey sevgilime güvenmicemde kime güvenicem :/
Sevgilisi de erkekse çok çirkin olur.
Adam gibi erkektir. izin vermeyenler gay dir. Evet.
Hiç de bile izin istemem kimse de bana karışamaz. Öyle bir şeye karıştığı anda fena kavga çıkar net..
on numara beş yıldızlı bir insan evladıdır.
Valla ben izin vermem. Kiskanirim. Buyrun siz giydirin kolay gelsin.