bugün

sevgilisi güzelse ve halk plajındaysa: gavattır. (millet öküz gibi bakıp o leş donlarına çadır kurarken rahatsız olmuyorsa buna gavat denmez de ne denir amk?? haa doğru the most gavat denir!!!)

sevgilisi çirkinse ve halk plajındaysa: göz zevkine tecavüz edilmesine göz yuman bir tetikçi.

sevgilisi güzelse ve voyage gibi nezih bir oteldeyse: hiç umruna gelmez etraf onlarla kaynıyordur zaten kimsenin de umruna gelmez.

sevgilisi çirkinse ve... devamı yok bunun çünkü hiç denk gelmedim gelmek de istemiyorum amk...

o değil de kurtuluşu pek olmayan erkekmiş gözümde. şu yazdıklarıma baktım da her türlü kaçarı yok gibi ajksdhjkashdajdk.

işin özü şu galiba, ne savunmak ne de yermek kimseye düşmez bu erkeği. hala mı bunları konuşuyoruz lan! nasıl mutlu oluyorsa öyle takılsın insanlar. bir bedel ödemeleri gerekirse de kendileri öderler...
fettulah gülenin bedduasına maruz kalacak erkektir .

not: o beynini sikeyim, git atari oyna ulan.
kiminin kizidir o bahsedilen kiminin ablası, kiminin kardeşi.

elalemin kızından, arkadaşından, sevgilisinden, ablasindan sanane lan ?
Erkek değildir, başka bir sıfatla anılması daha uygun olur.

(bkz: introduction to gavatizm 101)
Sevgilisine haşema giydiren erkekten iyi olduğu kesindir.
çağdaş fikirli erkektir. abazanlar sadece bakar, o erkek ise kızın sahibidir.
edit: kimse kimsenin sahibi değildir.
ben değilimdir. kıskançlık bir de obsesiflikle birleşince katil olmamam içten bile değil.
kızı 5 yıldızlı otellere götüren erkektir. zengindir medenidir.
ne giyeceğini kendisinden öğrenen o dangalak kızla bir ömür geçirmemesi gereken erkektir.
gönlü bol aynı zamanda kıskançlık duygusundan arınmış erkektir. toplumumuzda hoş karşılanmaz. oysa ki kendisi değişik değişik alevli şortlardan giyer ama her ne hikmetse sevgilisine karşı bikini konusunda ambargo koyan erkektir.
Sevgilisi olmayan, eli nasırlılara dert olmuştur.
hem kendisine hem sevgilisine güvenen erkektir.

sevgilisini cinsel obje olarak görmeyen erkektir.

insan haklarına saygılı bir erkektir.

modern ve medeni bir erkektir.
Et parcasi olarak gordugu icin sevgilisine izin veren erkektir. Sevgililiği pipisini mutlu etmesinden ibarettir.
Aynı zamanda sahilde elinde kocaman havluyla bekleyen erkektir.
geppgenişş bir erkektir.
eline bikini giydirmiş erkektir.
Nerede giyeceğine izin verdiğini bilmediğimiz erkektir . Ulan ne yapsaydı çarşaf mı giydirseydi kıza .
Sapkin erkektir. Boyle dusunenlerin kiz erkek ayri havuzlara gitmeleri daha makbuldur.
madem ki yobaz takımı pes etmiyor, biz de etmiyoruz efendim. buyurun: (bkz: yobazların ahlakı)
bizzat o erkeğin sevgilisinin kıçına başina bakan fırlamalar tarafından eleştirilen erkektir.
erkekliğinden şüphesi olmayan erkektir erkeğin hasıdır .
öyle bir erkektir ki kimse cesaret edipte sevgilisine bakamaz, adamın hayatına koyar.
Takdir edilesi erkektir. Sayesinde iyi malzeme topluyoruz.
vay heeaammınagoyim ... sözlüğü bi açtım dedim ben bu başlığı tanıyorum. silik yemeden önceki hesapta açtığım başlık. modlar sağolsun heheh. *

tanım: kimseye düşmez bu erkeği yargılamak ama azıcık gavatlık vardır tabii hehehe.
aslında izin vermek istemeyen ama direnemeyen, izin vermeye mecbur bırakılandır.