bugün

Birgün bizde kazanırız be çok yakındır.
Yemediğime şükretsin.
(bkz: bu başlık altında fantaziler var)
Sevdiğim bir eylemdir.
bu nasıl olumlu bir hareket olarak algılanabilir anlaşılamamıştır.

avuç içi öpülmez yalanır. turist ömer uzayda filmindeki gibi.
görsel
Yanağını okşarken sevdiğim adam yapar bunu.
%90 net ılık bir kişidir.
Aşık gibime geldi. Ama siz yinede temkinli olun derim. Avuç içlerinden başmalamayı seviyor da olabilir.
Hastalığa davetiye çıkaran erkektir.

Hele kış kapıdayken havalar soğudu hastalık salgın kol geziyorken bakteri ve mikropların en çok bulunduğu yer el içini öpmek güven özveri tecrübe ister.

o avuç içini öpüp grip olduğunda sana o avcunun içini öptüğün kız değil ama elini öpmeye üşendiğin anan bakacak yine.
Parmak uçlarını bile öperim. Sevgiyi her yolla göstermenin ürünüdür.

Sevin böyle erkekleri kızlar. Üzmeyin lan bizi.

Hatta hiç kaçırmam, elini.yanağıma uzattığı zaman illa öper öyle koyarım yanağımı avucunun içine.
görsel

Masumiyet çağından kalmıştır.
duygusal hatunların aşırı büyük çoğunluğu (temsili değil)

görsel
dalgakıraan. herkes kendine sürgün viraz. dalda biraz. çocuk gülüşü dünden bir yara aşkk bize sıla. günler gelir elbet aşk bize gurbet. ay ışığı tende bıçak giden sürgün kalan kaçak.!!
içinde eksikse sadakat bir insanın, saçlarının tellerinden tek tekte öpse, faydasız erkektir. Yaptığı güzel bir eylemin acısını sebepsiz çıkarırlar genelde.
şanslı erkektir.
en tatlı yeri keşfedendir.
şu basit şeye bile milyon tane anlam yükleyeceksiniz biliyorum. kadın milleti çok tuhaf millet azizim.
1 gecede cok gereksiz sebepten dolayi terk edilen adamlar. Kendimden biliyorum. Ne mutlu boyle seven bi insanim fakat oyle sevgiyi hak eden kiza daha rastlamadim.
Sansli kadin.
Tabii ki özendirmeyen basit bir harekettir. Ne yani?
Hah.

Sensin kıskanç.
Terliyse tiksinilecek bir harekettir.
aynı erkek göz kapaklarından da öpüyordur. çünkü sevgiyi aşkı geçirme şekli avuç içi ya da göz kapaklarını öpmeyle olur.
Dünyanın en sanslı erkegidir.
Sevgilisinin kucağına yatıp bir elini ağzına kapatıp sürekli öpen ve bunu cok seven romantik erkektir.
Ben öperdim, o da öperdi. Ama yarım kaldık.
Kicini eliyle temizleyip yikamayan insanla sevgili olma o zaman. Pis misin?