bugün

benimdir. o minicik avuçları öpmek çok tinsel bi şey oluyo lan! harbi bak! siz de öpün be oğlum. çok hoşuna gidiyo karıların. *
sevgilisine değil karısına yapması gerekir. madem sahipleniyor ise bırakmaması gerekir. anlık bunlar hep azizim. çok da bir beklentide olmayın öptü diye.
O an seni seviyor olabilir ama hepsi aynı yola çıkıyor, sonuç olarak geride kalıyor o günler. insanlar tutarsız
o beni avuçlarımın içinden öperdi. saçlarımı kısacık kestirmeden uzun zaman önce. ben onun avuç içlerinde saklanırdım, en güvenli yeriydi dünyanın. yazının icadından tut ikinci dünya savaşına kadar her şey sırf avuç içlerimiz birleşebilsin diye varlık kazanmıştı. elbette el ele diz çökecektik önlerinde.

aşık erkektir.
çünkü çok güzel elleri var.
Sarılın bu sevgiliye, bırakmayın.
maçoluğa alışmış yurdum kezbanlarına pek de tesir etmeyecek jesttir.
Bir zamanlar ben de deli gibi sevdim...
(bkz: yerim ben onu)
olmak istediğim erkektir.
Seven adamdır o.
adam gibi adamdır, bırakmayın bunu.
bir kadına tamah eden erkektir. ulan git kestir sen de kurtul bizim de adımızı lekeleme amk çocuğu.
Bulduysaniz bırakmayın derim.
dostum 40 yaşındaki abiniz olarak yaziyorum . sonunda kaybediyoruz.
en tatlı yeri keşfetmiş erkektir.
Gün gelip ne olduğunu bile anlamadan "benim gözümde bu ilişki bitti" denecek ve ortada mal gibi kalacak erkektir.
Sikemiyordur.
çok severim, hatta parmak aralarını dilim ile gıdıklarım.
Ya yok artık. Benim çocuk qalbim... Olum kafayı mı yediniz? Yanak, dudak, ilerleyen saatlerde boyun falan varken avuç içi ne? Allam Yareppim.
o adam seviyordur öyle bir adam bulduysanız bırakmayın sakın oadam huzurun diğer adıdır.
harbiden içinden geldiği için yapıyorsa, sevilesi erkektir.
görsel
Çok yakında düğün arabasının plakasına elveda Elizabeth yazdıracak akıllı erkektir.
gerçekten içinden geldiği için öpüyorsa aşık erkektir.