bugün

yanaktan öpmüşte olabilir tabii ama değilsede zaten bu kızın adı ilerde sevgili olmaz.
sevgilisiyse oper tabi. ama ilk bulusmadan once nasil sevgili olmuslardir orasi muallaktadir.
akabinde yüzüne tokadı yeme ihtimali yüksek olan erkektir.sonradan çok üzelebilir.
(bkz: yapma canım yapma arkadasım)
deneme-yanılma modelini benimseyen insan tipidir
başarılı erkektir kazonavadır,bravodur.
öküzler burcu erkeğidir
dogru olanı yapan erkek.
olay erkekte deildir kızdadır.
(bkz: kendini ilk bulusmada öptüren kız)
aceleci değil neticeci hızlı erkektir, aferin denilesi erkektir.
genç yetenektir,bravodur.
bazı şeylerin kendiliğinden olmasından hareketle, karşılıklı olup, önceden planlanmadan yapılmış ise pek güzel bir olaydır.
normal bir davranışta bulunmuştur.20 kere buluşup öpemeyen kardeş daha mı yeğdir?hem kızlar ne istediğini bilen erkeklerden hoşlanır diye bir şey duymuştum ben...
abaza...
büyük ihtimalle son bulusmasının senaryosunu hazırlayan erkektir. bir de kızın "erkeğim ye beni" seklinde cevap vermesi ihtimali vardır ki allah allah deyip gecer genç osman.
(bkz: sevgilisini ilk buluşmada öpen kız)
sevgilinin olumsuz bir tepki vermemesi durumunda evine davet etmesi beklenen erkektir.
sevgilinin kafa yapısına göre değişse de, gayet normal erkektir. öyle ilişkiler vardır ki, her gün görülse, yine de o insana ısınılamaz. kaynaşmak için, bir saatin yeterli olduğu durumlar da vardır. *
abazadir fakat kizda öptürüyosa hayirli olsun.
öper öpmez kendi bilir. ama şu bi gerçek art niyet aranmalıdır.
bugünün işini yarına bırakmayan erkektir.
sevgili olunmuşsa daha önceden bir şekilde*...
ilk buluşmada değil öpüşmek başka şeylerin de yaşanması gayet normaldir..
yeter ki sevgililer mutlu olsundur.
hatun kişi daha buluşmadan sevgili konumuna getirilmiş ise gayet tabi normal karşılanır bu durum. sen daha buluşmadan onu sevgilim diye kabul edersen 2nci buluşmada karım/kocam dersin.
öküzdür, ohadır, çüşdür, tokat yemesi muhtemeldir.*
anı yaşamalı bence insan... günün birinde illa ki öpüşülecekse bu kişiyle ha 1. gün ha 2. gün ne farkeder? şehrin kuralları, ahlak saçmalıklarıyla aşkı ertelemek doğru olmasa gerek...
kelimeleri kifayetsiz bulan erkektir, doğrusu da budur belki.