bugün

sevgilisinin entrysini eksileyen sözlük yazarıdır.sevgili olup olmadıgına bakmaz begenmediği birşey gördüğünde direk basar eksiyi.

(bkz: habire eksiliyor efenim durduramıyoruz)
oldurulesi, sevgili sozluk yazaridir.

(bkz: sevgiliye destek hatti)

lutfen ama bebegim, boyle olmuyor bak
*
"aşqım bugün sarılsak uyusak hihiihihihi " deyip vermeyen sevgiliden intikam alıyordur..
"sevgili pamuktur, candır, öpülesidir." canım kardeşim denip kulakları çekilesi 1 ay çaylaklık cezası verilesi yazardır.
gizliden gizliye kıl oluyordur. onunla sadece fuck buddy olmayı kafasına koymuş sözlük sevgilisinin gizli intikam duygusunun ıyy çok kötü butonuyla buluşma hali olabilir. *. *.
kıskanç ve güzel bir kadındır. hemi de kesinlikle.

hatta çoğunuzun yaptığı gibi, ayar verdiğini sanarak bakınız opsiyonunun yaratmış olduğu dokunulmazlık özelliğini kullanarak, salakça bi şey yazar. ayar vereyim ki bozulsun, ilgi çektiyse rezil olsun, herkes ona bi ezikmiş gibi baksın, ilgilenmesin. çünkü uzun bi şey yazmışsa sevgilisi, bilir ki bizim, sikim entry diyene bi avuç ayar (ki bi sikim değil aslında) alıp koşan tek satırlık yazarlar önce bu uzun entryi okumayacak, kendi vermiş olduğu bakınızı okuyacaklardır.

evet. yani sevgilisini, kaybetmek istemeyen, güzel yazı yazan sevgilisini koruduğunu sanan güzel kadın yazardır. *
çirkin kadının yapacağı seviyede bi olay değildir bu zira. onlar ki bilerek pozitif oylarlar yazısını sevdiceğinin. bakın, benim sevgilim ne kadar güzel yazı yazabiliyor, kıskançlıktan çatlayın, benim işte o der içten içe. kısacası çirkin bi yazar değildir.
şanslı piç.

not:
hep bu cümleyi söyleyebilmeyi çok istemiştim. teşekkürler sözlükcüm.
lousa clark yapabilir inanirim valla...