bugün

erkekliğinden şüphe duyarım lan ben bunun..

bakın yine uyarıyorum sevgilisini dans kursuna gönderen erkekler lafım sizlere;

şimdi bu koduğumun hocası o kursta dans ayağına sevgilinize deydiriyor bi de üstüne para alıyo bilin istedim.
kadınlara özel genelevi'nin açılması yakın bir tarihte gerçekleşecekken hiç masraf yapılmaması gereken godoşluk çeşididir.
(bkz: tango)
Egeli gavattır.
Ortalama bir Laik çağdaş beyaz türk eylemidir.
Tam bir gavat kiskanmayan topostur. Erkek diyemem erkeklere haksizlik olur.
en sevdiği renk pembedir, dudak nemlendiricisi kullanıyordur ve tabii vurduruyordur.

bunu savunan da geyik türlerinin en boynuzlu familyasındandır, nokta.
kendiside gidiyorsa sıkıntı olmayacaktır.
gidemez, o kadar.
sırf sevgilisi başının etini yedi diye gönderen ama dayanamayıp normalde hiç umrunda olmamasına rağmen dans kursuna onun yüzünden giden erkektir ayrıca. durduk yerde tango öğrenmiş ve kurstaki aç köpeklerden sevgilisini korumak için partner olmuştur ve böyle eş değişimleri cart curt diye salça olan erkekleri kendi gözleriyle sevgilisine göstererek bir mission u completed yapmanın haklı gururunu yaşamıştır.

(bkz: sevdiğim renk sendin aşkım)*
Omg sırf kız için kursa giden abazalar varken bunu bilerek gidiyorsa kız onu terk et lan o zaten aranıyor.
ben gönderirim abi. ben sevgilime güvenirim, ahlaklı kızdır, niye beni aldatsın? oraya dans etmeyi öğrenmeye gidiyor, istersek beraber de gideriz. sevgilim arkadaşlarıyla da buluşabilir. eğer kız aile eğitimi almışsa ve çevresi de iyiyse sorun yoktur. ayrıca kız seni aldatacak kadar alçaksa bunları yapmadan da aldatır.
not: aile ilişkilerinin gizliliğine ve bekârete son derece önem veririm.
Kısaca gavattır.
Baba yorgun, nasıl gitsin!Bence tek çocuklu bir bayanla evlensin. Hazır çocukta yapılmış olur.
Dans kursuna gitmek istesem ama sevgilim bunu istemese, bu sebepten ötürü ciddi kavgalar etsek, sonunda tamam ben de senle geliyorum dese gitmekten vazgeçerim.
akıllı erkektir...
kavastır. evet.
Sevgilimi gönderirim de sevdiğimi göndermem.
Gavat-ul âlâdır.
Kendisi de sevgilisiyle beraber gitmiyorsa erkeğin sülalesi baya geniş demektir. Ya kendisi de gitsin ya da göndermesin sevgilisini falan.
başlıktan anladığım üzere sevgilisinin dans kursunun parasını ödeyen erkektir.
Ne demek dans kursuna gönderen, parasını sizden mi alıyoruz amk.

Ama sevgilisinin dans kursuna gitmesine olumlu bakan erkek dersek, gavattır sori afsdk.
Çok ters usta çok ters istikamette.
True yaptığı gibi sadece evde.