bugün

aptallık eden kızdır. çıplak fotoğrafınızdan etkilendiği için sizinle olmak isteyen birine yol verin. bir de "boydan foto at" diyen hıyarların g*tüne hıyar sokun nsdjlsad. amk karaktersizleri.
bunlar hep özgüvensizlikten oluyor. "ya atmadım diye beni terk ederse, kezban diye düşünürse" falan filan diye diye o dağlar bayır oldu aq.
En asil duyguların kızıdır.
ne güzel kızdır o hele güzelse off. insanı azdırır gerçekten. sevgilim olmasanız da gönderebilirsiniz kızlar sizi zorlamıyorum güzel kızlar, taş kızlar.
-lanet olsun bana bu işleri bırakacağını söylemiştin, söz vermiştin seni aşşağlık herif.
Memesine guveniyordur. Guvenmeyenler utansin.
gösterir ama elletmez ise olabilir.*
siber suçların alıp yürüdüğü bir devirde en büyük aptallıklardan birini yapmaktadır. hangi insan, kime, hangi gerekçeye dayanıp da bu denli güvenebilir anlamam. insan otuz senelik kocasını tanıyamıyor bazen. bu tarz şeyleri hangi düşünceyle yapıyorsunuz merak ediyorum. bir erkek bir çift meme ile bir kalça göremedi diye gidecekse zaten o gidiyorum demeden siz siktir edin. onu siktir ettikten sonra da sizi uzuvlarınızın ötesinde sevebilen insanlara değer vermeyi öğrenin.
ileride pişmanlık yaşayacaktır. maalesef erkeklerin böyle talepleri, fantezileri var ama buna karşı gelmeniz gerekiyor. benden böyle bir şey isteyen biriyle direk olarak sohbetimi keserim.
gayet normal karşılanmalı. ikisinin bileceği iş.
ozan güven den geliyor;

(bkz: ben sana soruyor muyum kimi sikiyorsun diye)

kişinin bileceği iş sonuçta, siz burada istediğiniz kadar atıp tutun, şu an birileri hunharca sevişiyor. hayır biri çıkıp size laf etse içkiliydi bilmem ne...
aptal olmayın kızlar. sizi seven kişi saçma sapan erotik fotoğraflarınızı telefonda istiflemez.
yaptığı cahilliğin bedelini ağır ödeyecektir.
Sevgilisine değer veriyordur.
Sevgilisinden ayrılmak istediğinde yaptığı hatayı anlayacak olan salak.
kıraç - endamın yeter.
Beyin yerine bok taşıyordur. Bu devirde değil iki günlük erkek arkadaşına icabında ailene bile güvenemezsin.
sonra ayrıldıklarında tüm erkeklere lanet eder. bizim ne sucumuz var kardesim. biz evde televizyon izliyoz
Sevgilisine başka kadının fotosunu gönderiyorsa bu halta yaramaz.
Canının istediğini yapmaktadır. Beden onun karar onun.
Pandemi mağdurudur.
sonra ifşa sı çıkar. bu tipler ağır gerzek sonra beni tehtitetti ailemden korktum beni kullandı.

kimseye göndermeyi bırak fotoyu bile çekmeyin yarın birgün hacklenirsiniz. mesela kadının biri telefon tamircisine telefonu veriyor uygunsuz görüntüleri varmış silmiş ama telefoncuda tamir edmiş görüntüyü geri getirmiş sonra kadını tehtit etmiş felan.
riske giren kızdır . karşısındaki şantajcı çıkarsa işi biten kızdır .
Bu zamana kadar 5-6 kızdan nude aldım. Ayrılcağımız zaman hiçbirini de ifşa etmedim. Yani erkek taraf görmemiş bi çomarsa zaten sizi rezil etmenin bi yolunu bulur. Öncelikle doğru erkeği bulması gereken kadındır.
ahlaksız kadındır. sevgili de olsa yaptığı edepsizce bir davranıştır. ayrıca aptal kadındır. olur da birgün kötü bir şekilde ayrılırlarsa o fotoğraflar internete düşecektir.
Sanki hic yapmamislar gibi konusuyorlar ya ayar oluyorum.