bugün

sevginin,sayginin,askin belirtisidir.ask bu degil midir zaten? her haliyle sevmek.ama tabi seviyor diyede olayi abartmamakta yarar var.
Sevgilisine bunu deyip şımartan erkektir.
sevgilisini kuaför kuaför gezdirmeyip, uğraştırmayan erkektir.
sevgilisinin dış görünüşüyle ilgili yaptığı değişikliklere yorum yappmaktan bunalan erkeğin geliştirdiği, genel, geçiştirici cevapları kullanan erkek tipidir.
çok seviyordur ama çok dürüst değildir.
şimdi eğri oturalım doğru konuşalım; bir kız her zaman güzel olmaz. çok bakımsız olduğu günler olabiliyor. tamam geçicidir. en geç 1 gün içinde toparlanmasını çok iyi biliriz ama durum böyledir. o yüzden de kızlar kendileri hakkında bile öyle düşünmezken sevgilisi de olsa hiç bir erkek öyle düşünmez diye düşünüyorum.
ilişkinin ilk 3 ayı için geçerli ola bir yalakalık durumudur.
sonrasında içlerinde ki odunluğu gösteriyorlar.
herşey tavlayıncaya kadar şekerim.
karakteri oturmuş bir erkekte çok güzel duran, bir kendini bilme, sevgilisini bilmedir.
bu sözü duymak isteyen kadından dürüsttür.
dürüst olmayan erkektir.
can sıkmak istemiyordur da olabilir.
yalan söyleyen erkektir ya da henüz her halini görmemiş olan erkektir.
başına dert almak istemeyen erkektir. sevgilisinin, saatlerce konuşması, kafasını ütülmesi vb durumlardan korkmaktadır.
(bkz: masum yalan göz çıkarmaz)
adriana limanın sevgilisi olma ihtimali yüksek erkektir.
sevgi bu işte.
sevgilisini her haliyle beğenen ve de beğenebilecek sevgilidir. zayıf, şişman, genç, yaşlı, hasta, sağlıklı. seven sevgilidir. çok sevendir. aşıktır. çok seven adam sevgilisini her haliyle sever. sevmeyen zaten çok sevmemiştir.
sevgilisini her haliyle beğenen. kişidir. ancak genelde kötü hissetmesin diye söylenir.
sevgilisini bıyıklı haliyle beğenip beğenmeyeceğini merak ettiğim erkektir. her halinle baya genel bi kavram çünkü.
Çünkü sevmek onu her haliyle kabul etmektir ,günümüzde öyle mi?hayır.
olabilir. aşk ota da boka da konar. saygı duymak lazım.
gerçekten seven insanın söylediği en güzel cümle.
fazla güzel olmasını istemezdim ben kıskanırdım kendime güvenmezdim. sana gelsin güzelim:
(bkz: kıskanırım seni ben kıskanırım kalbimden)
sevgilisini ıkınırken görmeyen erkektir.
Yalancıdır.
göreceli kavramın kapsadığı " helal olsun kardeş. " denilmesi gereken erkektir.
sevgilisinin her halini görmüş ve hiçbir düşüncesi ve duygusu değişmemiş erkektir.