bugün

onurlu ve şereflidirler.
(bkz: normalin anormalmiş gibi görünmesi)

herkes de hayatın kendisine bir madik atmasını bekler olmuş. Nedir yani çok mu tuhaf bi'şey sadık olmak?
Yapması gerekeni yapan erkektir.
Tek çiçekle bahar olmaz diyemeyen erkeklerdir.
Olmasi gereken erkektir. I really appreciate those men...
komiktir. bazı hatun kişileri de derler ki, "adam gibi adamdır."

neeey! adam gibi adam mı?

adam gibi adamı sikmeyi çok seviyorsunuz çünkü, tabi.
hımbılımsıdır .
Erkekler bir kadınla yeterince samimi olduktan sonra gözleri bundan sonra başka kızlara kayarmış. Kadınlar da yaşanılan samimi anlardan sonra daha fazla bağlanma olurmuş. Öyle diyola. Ben onların yalancısıyim. Benim kişisel Görüşüm böyle bir erkeğe 100 de 1 ihtimal rastlanılır.
Aranılan ama bulunamayan erkeklerdir.
baskı altında, fırsat bulamayan yada değerlendirmeyi beceremeyen erkektir.
Koç burcu erkekleri değildir.
delikanlı, harbi ve gerçek erkeklerdir.
Böyle bir şey yok yemin ederim yok. Ne süzme salaklar bok tipliler gördüm şeker mi şeker sevgilisi var hala yatağa kız atma bilmem ne derdinde. E kızlar güzel bu devirde erkek yetişemiyor bu olmazsa şu olsun dört gün takılayım kullanayım sonra eskiye dönerim ya da başkasını severim. Kızlar it gibi sevince masada oturup da erkek kesmiyor en azından acıyla seven kızlar diyeyim.
kazik yiyen erkek diye adlandirilir.
ergenlik doneminde mumkun degildir.
sevgilisine sadık kalan kadınlara oranla daha fazladır.
Zamanında yaramazlıklarını yapmış olup artık mutlu bir yuva beklentisi olan erkektir. şahsen bunun yaşanmaşlıkla alakası olduğunu düşünüyorum en azından bende öyle oldu belirli bir yaşa kadar takılıp. belirli bir yaştan sonra mutlu, huzurlu bir yuva hayali.
Leyla ile mecnundaki mecnundur. Arda degildir. Buradan ayiklayin iyi mi kötü mü.
bazen adamlık bazense aşağılık psikolojisine sahip erkeklerdir.

çirkinlik, yakışıklılık - fakirlik, zenginlik bunlar o kadar önemli değildir vesselam önemli olan kişiliktir. sadık kalan erkek kendince doğru kızı bulduğuna inanan erkektir hayatını onunla geçirebileceğine inanan. daha iyisi gelirse değiştiririm mantığı ve boşta kalmanın verdiği huzursuzlukla sevgililik işine girmeyen girmeye "kişiliği" yetmeyen erkektir.
Bir yandan adam gibi adam, diger yandan enayi gibi enayidir.
dünyada bulunamayan yada bulunmayan erkek türü.
değeri bilinecek adam gibi adamdır. dünya üzerinde az da olsa bulunur.
Ayrildiktan sonra bile sadik kalanlari mevcuttur. Onemli olan adam olabilmek ve sevgiliyi elden kacirmamaktir. Senden sonra hic Kimseyle birlikte olmicam diyecegine isterse 10 kizi birden idare etsin, umurda olmayandir.
benim o. hiç sadık kalamam hiç güvenilir birisi değilim lakin daha arkadaş sattığımı gören olmamıştır.
Delikanlıdır.

Ayrıca benimdir Çünkü aldatacağım bi sevgilim yok.