bugün

Fantezide sınır tanımıyordur.
tekme tokat girişeceksin böyle tiplere.
Ayağa mı ele mi olduğuna göre değişir.
benim bu erkek, 2 kere yapmışlığım var. meriç mi oldum şimdi?

eski sevgilimin hoşuna gidiyordu böyle şeyler. ben de mutsuz olmasın, kalbi kırılmasın diye sürmeye çalışıyordum. pek beceremiyordum yalan yok; ama o yine de çok mutlu oluyordu. kadınlar biz erkekler gibi değil, küçük şeylerden mutlu olabiliyorlar. heves edip getirmiş ojeyi sürmem için, onun hevesini kırmak yerine ılık olarak yaftalanmayı tercih ederim. hiç mi guaj boyayla boya yapmadınız hayatınızda, o neden ılıklık değil de oje sürmek ılıklık? ne ben kız arkadaşıma oje sürdüm diye ılık oldum ne de siz sürmediniz diye alfa erkek. ha bir de buradan atıp tutmakla olmaz, tekme tokat girişmeye fırsatınız olmadan bir bakışmışsınız yere posteriniz çıkmış kuşe kağıda baskılı.
bende olsam bende sürerim aga .

hatta neler sürmem ki .

boyama kitabına çeviririm ve her rengi kullanırım . sabahlara kadar kullanırım ben o renkleri .

monotonluğa bire bir dir böyle şeyler .
Kötü surecekse hic surmesindir.
yanlış yapan erkektir sevgilisine değil sevgilisinin tırnaklarına sürmesi gerekir.
mesleği bayan kuaförü olabilir. aksi taktirde kızılderili savaş boyasına benzeyebilir.
Böyle tuhaf fantezilere ne gerek var?
Çoraplarını kirli sepetine atsa yeter.
Enteresan erkektir, hiçte samimi değildir.
belki ayrılmadan önce sevgilisinin son isteğini yerine getiriyordur.
Oje sürmeyi denemedim ama geçenlerde oje sürdükten sonra asetonlu kulak pamuğuyla taşan yerlerini temizledim.

Sayılıyor mu ?
Şahsen bu tarz sevimlilikler beklemem erkeklerden. Yük olmasınlar, dağıtmasınlar yeter.
Zamanında bendim.

Sevgilinin dışında abla ve bir kaç samimi arkadaş da vardır.
Babet köpeğidir.
akşam olduğunda karşılığını fazlasıyla alacak olan kişidir.
sevgili değildik ama sivri zekalı ev arkadaşım ağır uykumdan faydalanıp ayak parmaklarıma oje sürerdi. bıkmadan usanmadan.
ağzının tadını bilen erkektir.
(bkz: ayak fantezisi)
hasetimden duyarları yumrukluyorum şu an.

amk delisi.
sıfır kalorilik erkektir. hatta kalorisizdir be. evet.
Erkek mi?