bugün

sevgilisinin okuyacağını düşünüp almış zeki insandır.
etmelisiniz. ben ettim, karşılığında bir değil iki adet kolye, bir tane de küpe aldım. şimdi gene kolye almış, buluşunca verecek. bi de cüzdan almış. hayat hikayem bu. evden bildiriyorum. teşekkürler. *
salak mıdır bilinmez ama nedeni bilinmeyen bir şekilde sevgilisinden okkalı bir azar işitmiş insandır; el birliğiyle ilişkilerini ayrılık noktasına getirmişlerdir.* *
salak değildir. kültürlü ve kitap okumayı seven, sevgilisinin de seveceğini düşünüp hediye alan kişidir.
kitap candır, inanın bazı hediyeleri unuttum ama kitap hediye edildiyse para verip almayacağım bir kitap olsa dahi unutmadım.
en başarılı hamledir aslında, getirisi çoktur.
tıp öğrencisidir.
salak falan degildir. muhabbet arasinda su kitap cikmis duydun mu falan olur. ertesi gun ya o kitabi almissindir veya alinmistir.
anlamayan salakların salak diye nitelendirdiği öpüp başa konulası sevgilidir.
Aranılıp bulunulası sevgilidir.
kitap okumaktan bihaber olup tek bildiği maç izlemek olan sevgiliden kat kat iyidir, öpülesi sevgilidir.
salak kelimesini haketmeyen okumayi seven, kulturlu bir sevgilidir.
kurk mantolu madonnayi hediye ediyor ise alnindan opulur.
o salak değildir. Bunun salaklık olduğunu düşünen salaktır. Kitap insan gelişiminin en büyük yardımcısıdır. O olmasaydı insanlık birbirini diri diri yiyor olurdu şuan. Bana kalırsa kitap hediye etmek pırlanta almaktan daha yararlıdır.
Bir moron bakış açısı, böylesi asil bir hediyeyi, salakça olan gören sevgiliden derhal ayrılınmalıdır. Sigara izmariti gibi üstüne basılmalı hatta.
(bkz: öyle deme alınıyorum)
kız olsam hiç düşünmeden vereceğim salaktır.
Ama kız değilim.
O yüzden hemen bir alyans alarak ödüllendireceğim hatun dişi kişisi salağıdır.
Hiç bitmesin denilesi salak türüdür.
Keşke tüm salaklar bu kadar salak olsa...
böyle düşünen bir sevgilim olacağına ölene kadar kitaplarla yaşarım dememi sağlayan provokatör yazar saçması.
Bazen ilk adım bir kitap hediye etmek olabilir. Sevgiliye verilen hediyenin maddiyatı değil maneviyatı önemlidir.
sevgilim olmadığı için ve olsa bile bana kitap hediye edecek kadar düşünceli olmayacağı için hakkında yorum yapamayacağım sevgilidir.
9 tane kitap hediye eden salak değil salak oğlu sapsalaktır.**
ikimizin de en sevdiği yazar jean- christophe grangé. durum böyle olunca okumadığı kitaplarından hediye etmekten doğal olan ne var? hem zaten bir erkeğe ne hediye alabilirsin ki en fazla. kıyafet ? parfüm ? bir süre sonra daha anlamlı hediyeler ararsın. kitap da buna bir örnek olabilir, bazıları için.
niye salak oluyormuş? en sevdiğim yazarın okunması gereken bir kitabını bana hediye etti diye salak kelimesini mi hakediyor? hiçte bile.
hani büyük bir hediye olarak kabul edilemez tabi ki kitap ama..

insan zaten sevdiğine sadece önemli günlerde hediye almaz. bu gibi zamanlarda güzel bir tercih olarak düşünülebilir.

bunu salaklık olarak gören ağır salaktır o ayrı bir konu..
(bkz: düşünülmeden alınan hediye).
amacı olan salaktır. sevgilisiyle buluştuğu zaman a aşkım beyaz show a kenan doğulu konuktu. okan cicişlere nasıl laf soktu gibi muhabbet yerine kültürel konulardan konuşmak ister.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar