bugün

alenen meriçlik yapanlara karşı doğal bir önlem alan erkektir. normaldir. "ama kızlar beni çekemiyo, erkeklerle daha iyi anlaşıyorum ben" kızlarının istediği kadar zoruna gitsin. normaldir.
Sevgilisi kimlerle nasıl iletişim kuracağını bilmediği için onu yönlendiren yüce gönüllü yardımsever bir insandır. Sonuçta sevgili olununca bireyler karar verme hakkını yitirirler. Birbirlerinin kişisel alanlarına saygı göstermek zorunda da değildir. Zaten insan dediğin şey öyle rahat bırakılmamalıdır. Sana değer verip seni hayatına aldığı için onu herkesten daha çok darlamalısın. Sonuçta o mesafesini korumaktan yoksun; değerleri, inançları olmayan bir varlık. Evet daha çok yasaklar koymalısın ki gerçekleri görüp senden uzaklaşsın.
Aklı başında erkektir.türk kızlaro kıskanılmaya bı tip kontrol altına alınmaya bayılır. Bu tip erkeklerin köpeği olur.
yobazdır.
saçma sapan iş yapmaktadır. oysa malum ağır iş, paylaşılsa daha verimli olur. benim kız arkadaşın iki tane siyahi erkek arkadaşı var mesela, sağolsunlar yükümü alıyorlar biraz...
kendi kalesine gol atıyordur.
Bu devirde hak verilebilir. Zaten ilişkisini ciddiye alan bir kız başka erkeklerle flörtleşmez.
Evlilik yaşına gelmiş dostlarıma ithafen yazıyorum. Liseli ya da 24 yaş altı kardeşlerimiz alınmasınlar. Onların aşk meşk hayatı çok değişik. Hadi konuya dönelim... Erkeğin yasak koymasına gerek kalmadan kendi aklından bulup erkeklerle arasına mesafe koymalıdır kadın. Ki beyimiz de aynı eylemi gerçekleştirmelidir. Birbirlerini kısıtladıkları gibi, birbirlerine tolerans da göstermelidirler. Karşılıklı güvenin karşılığı: sen her erkekle, ben de her kadınla görüşürüm, kimse kimseye karışamaz, velhasıl dünya bize güzel'' demek değildir. Akıllı insanlar zaten oturup kalkmasını bilen, hangi durumda nasıl davranacağını öğrenmiş insanlardır. Diğerleri düşük değer ve ahlak yargılarıyla dengeyi yakalayamazlar. Ya çok tutucudurlar ya da gereğinden fazla kayıtsız. Son olarak: Modern olmanın ağır yükü kambur yapmasın sizi dostlar. Çağdaş, kültürlü, son derece naif bir insan olup (cinsiyet ayrımı yapmaksızın) her insanla iletişim kurmak insanlık vazifemizdir. Amma lakin diğer toplara hiç girmeyin derim...
iki insanda mantıklı davrandığı zaman kimi hayatına alıp kimi almayacağını bilir. içinde kaşarlık olan birey her boku yer zaten hiç merak etme. Bir insana ne kadar baskı kurarsan o şeye o denli özlem dolu olur.
Hakkı olmadan hadsizce yasak koymuş erk*ktir. Ağzını burnunu kırar tekmeyi vururum. Kimsenin kimseyi kısıtlama hakkı yok. Aklınıza sokun.
sıkıntılı erkektir. sıkıntılı bir ilişkisi olduğunu gösterir. eğer bir ilişkide güven yoksa zaten devam etmeyin birlikte, sen kız arkadaşına o derece güvenmiyorsan neden hala onla berabersin ki...

benim eşim bir fabrikada mühendis olarak çalışıyor. etrafında sayısız erkek ile çalışmak durumunda, ben o zaman öleyim amk. napıcam, eve mi tıkayacam karımı çok erkek var o fabrikada diye. saçmalamayın, siz zaten kız arkadaşınızın nazarında o kıskandığınız adamlar kadar değer gördüğünüze inanıyorsanız bırakmalısınız o işin peşini zaten....
(bkz: konya ovası)
(bkz: gavat)

Erkekler oturun düşünün, hangi normal kız arkadaşınız ev boş gel vericem dese reddedersiniz?

Kızlar siz de bizi kandırmayın, hangi normal erkek arkadaşınızla insanlardan uzakta başbaşa kaldığınızda cinsel gerilim oluşmuyor?

Gavatlığın lüzumu yok.
Erkek gibi erkektir.
diger erkeklerin kendisinden ustun olabilecegi ve sevgilisinin onlari gorup "bu daha iyiymis aslinda" diyebilecegi varsayiminda bulunan ozguvensiz erkektir.

gercek alfa, "siktir git naaparsan yap, sonunda sike sike buraya doneceksin zaten" diyebilen erkektir.

bakmayin burda bamyalarin atip tuttuklarina : ) gavatmis, betaymis.

issiz gucsuz sefil takim bunlar, karinin kizin nereye kimle gittiginin istatistigini tutuyorlar tum gun.

o eve sike sike donmek zorunda olan bu betalar aslinda, karilarinin baskasinin altinda inlemedigine emin olmak icin : ) yazik size, kahkahalarla okuyorum.
Kendini kimin boku olarak gören erk*ktir bilmem ama kapının önüne koyulması gerekilir. Herkes haddini bilmeli, kimse kimsenin üstünde değildir, kimseye emir verip yasaklar koyamazsınız.
Sevgilisine değil kendisine güveni olmayan erkektir. Kıskanmak bu değildir.
Geri kafalı erkektir. Yasak koymak ne haddine ? işine gelmiyorsa ayrılsın.
Eğer sevgiliniz yeri yurdu belli olmayan tiplerle geziyorsa yapmanız gerekir diyeceğim ama sizle sevgili iken neden geziyor ?
Normal düzeyde ilişkisi varsa arkadaşlarıyla siz neden böyle birşey yapıyorsunuz ?
Bazı kızlar böyle davranmadığınız zaman sizi konya ovasından hallice olmakla suçlar evet.
Kendisine güveni yoktur. Tip olarak kızı haketmediğini düşündüğü için böyle tribe girmiştir. At hırsızı gibi olsanızda yeterli sevgi, şefkat ve güven verdiğiniz sürece gözümüz başkasına bakmaz. Yani ben bakmam gerisini bilmem.