bugün

yıllar sonra bu yaptığını hatırlayınca utanacak, kendisini en rezil hissedecek olan kızdır.
Allah akıl fikir versin; bana, sana, ona, şuna, buna.
geçmişle yaşayan insandır. o smslerde yazılanların hepsi yalan olduğu için saklamaya gerek yoktur. ilerde olası bi ayrılık durumunda ''seni seviyorum demiştin, şimdi ne oldu?'' diye sorduunuzda ''o zaman öyleydi, şimdi artık sevmiyorum'' diyebilme kabiliyetine sahip oldukları için, eski mesajların kanıt teşkil etmesinin hiçbir önemi yoktur. anı değerlendirmek daha mantıklıdır.
Biriktirirse eğer 5 ciltlik bir başyapıta sahip olacak kızdır.

edit: t9'da hata yapmışım. yani anlayacağınız imla.
bir süre sonra sevgilisinin gönderdiği çoğu mesaj birbirinin aynısı olunca artık yazmaktan vazgeçebilecek kızdır. rutine kapılır, başka uğraşlar bulur kendisine. belki sevgilisi için atkı falan örer.
böyleleri ile karşılaşmak zor değildir.
2000'li yılların modası olan hadisedir.
o defterin arasına halley ambalajı, papatya, gül vb. şeylerinde mevcut olduğu durumlar da vardır.
tehlikeli kızdır.
sevgili gelecektir. sevgili bundan sonraki hayatın şekillenmesinde parmak izine kadar önemli olan tek insandır. çocuktur, eştir, ailedir.
o mesajlar, o mailler hele uzaktaysa sizi birbirinize bağlayan birbirinizden haberinizin olmasını sağlayan tek şeylerdir. ve teknoloji bu ne olacağı belli olmaz. onları yazıp ölümsüzleştirmek en iyisidir. yazı kalıcıdır çünkü. yazının dışında dünya üzerindeki her şey geçicidir.
sevgili için defter tutmak gibi bir şeydir.
işsizlikten ne yapacağını şaşırmış kızdır.
ileride çok sağlam bir hikayeye imza atacağının farkına değildir.

tabi o mesajları atan lalenin yazım gücü kuvvetli ise inci sözlükte ki; (bkz: anlatsam mı anlatmasam mı) tarzı bi hikaye bile çıkabilir.
ayrılık sonrasında yakacağı eşyalara bir yenisini ekleyen kızdır. *
ayrıldıktan sonra sileceği için gerek yoktur.
ağır liselidir.