bugün

bir de şöylesi vardır ki evlerden ırak;

görsel
belki de ödeme baştan yapılmıştır;

görsel
için de benim de olduğum kız grubudur. Bu durumla gurur duymakta olup aç kaldığım çoğu zamanı bu başlık ile anmış bulunmaktayım.
kedi canını senin.
çirkindir çikin de olabilir, vasattır en azından. bilemedim ben şimdi :(
bir de bu kızın sevdiği yanındayken açlığını dahi hissetmemesi durumu vardır. tüm gün yemek yemediğini dahi unutur bu kızceğiz. sevdiceğini izlerken zaten karnı da doyar. özellikle para konusunda sıkıntısı olduğunu bile bile aç olsa da söyleyemeyen insan kişisidir.
sevgilisi para harcamasın diye böyle söyleyen kızı anlamazlığa vurup gerçekten yemek yedirmeyen bi erkekle beraberse vay haline dediğim kızdır..*
zira erkeklerin iki kaşığı varsa birin kıracaksın. kural budur canlarım *..

kimsenin değeri ne kadar para harcatmamasıyla oluşmuyor malesef. seviyorsa dünyayı harcasa gözüne gelmez..
var mı yok mu çok merak ettiğim kızdır.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: kedi canını onun)
her hesabı sevgilisine ödeten kızdır. acımayın ona.
zaten acıksa da bir dilim pizzanın yarısını bırakacaktır. külliyen masraf olmasın diye de yememesi insaftır. tebrik edilesi, ayakta alkışlanasıdır.
bu tarz kızlar en büyük travmayı sevgililerini başka bir kız için pahalı hediyeler alırken yaşarlar.
mantalitesi yüzünden baştacı edilmesi gereken kızdır.
ölürüm ben ona.
asil bir kızdır. böyle bir kız varsa başımın üzerinde yeri var.
sırtımda taş taşıyıp yine de aç bırakmayacağım kızdır.
helal olsundur.
o an dünyanın en güzel sofralarına oturtulmayı hak eden kızdır.
acıkmamak için de sıçmıyordur tahminen.
bence her durumda yemeli,ayrıldığında keşke yemeği yeseydim bari dememelidir.
yemek yapar bu bi de. sen acıkırsın diye börekler kekler pişirir. hasta olma diye giydiğine,sigarana karışır. lan karış benle diyesin gelir. bana karışma diyen, anlamayan herif adam değildir.
ahh yerim ben onu.
kendi parasını harcıyamıyan cimri kızdır .
Bu kişi adeta yıllar öncesindeki benim halim... Hatta sevgiliye masa altından çaktırmadan hesabı ödemesi için para bile verilirdi... Hey gidi günler.