bugün

yoktur.

not: genelde biri teklif eder bu hanım kızımızda çok cool der ver tanışırlar.

çay, neskafe falan içer el ele tutuşurlar.

not: sonra da neden aşık olmuyorsun neden yalnızlığı bir ömür boyu istiyorsun diyorsunuz.
ilişkilerinde seçici olan kızdır. genellemelere bakmaz, onun için özel gelen bir şeyleri birisinde bulmaya odaklamıştır kendisini. gerçekten de her yerde görülesi kızlardır.
kimseyi kendine layik bulmadığındandır.

not: erkeğim lan mesaj atmayın yeter da! bi kız arkadaşım söylemişti ordan biliyorum.

not2: kızlan görüşmüyorum hem aşırı güzel kızdan arkadaşmı olur.
aşırı güzelliğinden dolayı yanaşmadıkları için bulamıyordur zavallım.
hülya avşar karakterinde biridir.
çakallar arasında dolaşan kuzudur.
herkesin bu kadar güzel bir kızın kesin sevgilisi olduğunu düşünerek, asılmaya cesaret edemiyeceği kız tipidir.
aşırı derecede sevimli bişeydir. nerede olduğu açık ve nettir.
(bkz: kibir burnu havadalık aşırı özgüven şeytan üçgeni)
Önceki erkek arkadaşı tarafından darmaduman edilmiş olma ihtimali yüksektir. O dağınıklık bir müddet sonra hiç bir erkeğe güvenememe olarak kendini gösterir ki güzel kız bu duvarı yıkana dek tek takılmayı tercih eder.
Evlidir .
elimi sallasam ellisi kızıdır.
zekası da yerinde ise; merhaba'dır.
Baba mirasını yedirmek istemeyen hanım.
öncelikleri farklıdır...
Birçok erkek kesin sevgilisi vardır bunun bakmaz bana diye düşünür ,veyahut kız kimseyi beğenmeyip kendine yakıştırmıyordur.belki de kız sadece güzeldir ,yani başka hiçbir özelliği yoktur.lezbiyen de olabilir tabi.
kendini beğenmiş kızdır(gizli bir problemi yoksa) kendini diğerlerinden üstün görüyordur.beyaz atlı prens peşindedir.halbuki bu gelgeç dünyada insan kendini bu kadar kasmamalı birinden biraz eminsen ve hoşlandıysan bırak kendini kollarına.alt tarafı altmış yetmiş yıl yaşayacan ölünce karıncalar kemiklerine yuva yapacak.şimdi güzelim ne gerek var bunlara,böyle kibirli kızlardan hiç hoşlanmam kendilerini terk etikleri bu yanlızlıkla bhem kendilerini cezalandırıyor.hemde platonik acılar çeken garibanlar yaratıyorlar ya da
(bkz: kalın enseli) bir adamın kucağına düşüp bu herifi memnun ediyorlardır ki
(bkz: kendileri bilir yinede)