bugün

sevgilisi olmayan kız genelde çirkindir sorunsalının kaçınılmaz sonucudur. ama yavşaklığın dik alasıdır.
tek taraflı olması mümkün olmayan eylem. hiç bir erkek, ilgiden hoşlanmayan bir kıza eğer sevgilisi olduğunu biliyorsa gidip de yazmaz. o huyumuz vardır bizim çünkü, eğer imkansızsa bir şeyler, sevmeyiz uğraşmayı.
onursuzca bir davranıştır. hep inandığım bir şey var, herkes ettiğini bulur, kimsenin yaptığı yanına kalmaz. bir gün elbette aynı şey başına gelecektir bunu yapan insanın, o zaman anlar ne kadar iğrenç bir şey yaptığını.
(bkz: ben orospu çocuğuyum demenin alternatif yolları)
belki bana bakar niyetiyle yapılan hareket.
Bilmeden olursa sorun fazla olmaz ama bilerek bildiği halde yazıyorsa o adamda sorun vardır.
ne yazmak olduğu önemlidir.

mektup yazmak yazı yazmak mesaj yazmak vs.

yazmak ne la?
zor zanaattir, her türlü tehlikeyi göze almaktır.
halk arasında pek sevimli durmayan, ama genelde gizliden gizliye yaygın bir şekilde yapılan toplumsal bir hareket. yapmıyorum diyen delikanlıların yazdığı kitaplar ise matbaanın deposunu su basması sonucu büyük zarar görmüştür.
Şerefsizliğin en alasıdır. Yapan adam değildir.
(bkz: meriç olmak)
insan aşkından ölüyor olsa bile (sonuçta kimi seveceğinizi seçemezsiniz) uzak durması gereken kızdır. işin kötüsü kız da sizin gibi karaktersiz çıkarsa işler iyice boka sarar. aldatma olayları da temelde buradan çıkar tabi. erkeğin yada kadının aslında durum iki taraf içinde geçerli, hayata bakış açısı, kendine, insanlara olan saygısı tercihlerini belirliyor haliyle. yasak olandan keyif almayı bırakmak, o erdeme ulaşmak tabi çok zor olsa da "marjinal" bir toplumuz, orası kesin.
Kesin kız kuyruk sallamıştır diyen birileri mutlaka olacaktır. Gariban kızlar. Ne çektiler be.
olmaz zannederdim ama oluyormuş, en güzel ve garantili korunma yolu sevgilinizin etrafındaki tüm erkeklere birer birer yol vermektir.
sevgilisi sizseniz sorun yok.
aa bi dakka lan. sizin sevgiliniz yoktur şimdi. ahah ha hayt.
Sevgilisi olan erkeğin başka kıza yazması kadar iğrenç bir durumdur.
Doktor olduğunuzu gösterir. Reçetene yol yazdım her gün alırsın. Zuhahsjaha.
(bkz: unutulmayan Kezban sözleri)
(bkz: iğrenç espriler)
insani vakıflarını yitirmişler kumesinde yer alan güruh.
Baslikta yazilanlarin yuzde90'i olumsuz. Buna kalkisan her erkek kaledeki kaleciyi siklemiyor, sulalesi rahat bir yavsak. Buna musade eder her kadin da fingirdek, sadakatsiz kasar.
Aslinda is tamamen oyle degildir suphesiz. Oyle olanlarin da orani yuzde90'dir. Yani, kisinin isi kendinden bilmesi vakasi bence bu.

Nasil ki zit yukler birbirini cekiyosa, kutle cekim kanunuyla madde birbirine cekiliyorsa asik olmus iki insan da birbirini oyle ceker. Ne kadar engel olmaya calisilsa da, araya engeller koyulsa da bazen cekime karsi konulmuyor. Uzun uzun aciklamaya gerek yok bunu, oluyor iste.

Yavsak ve karaktersizleri bi kenara koyacak olursak, bir erkek sevgilisi oldugunu bildigi kadina yazmissa, sevgilisi olan kadin da sevgilisine ragmen buna karsi koyamiyorsa artik onlara engel olmamak lazim bence. Zaten hic senin olmamistir durumu belki, belki de dogru insan ol(a)mama.

Eger gercekten asik olunmussa ve bu karsilikliysa, buna kalkisana saygi ve hayranlik duyarim ne yalan soyliyim. Basima da gelirse derim ki, ben sumsuk bir hiyarmisim ki elimdekine sahip olamamisim.
yavşaklıktır.
yazarım ayarlarım sonra silkerim haberiniz olmaz.
Mümkünse kayserili ağzıyla 'burrdaki kilid nohta garı, viriyorsa alacaan'. Bu sözüm mahmut'un yanında tuncer kesen kezban'a gelsin.
biseksüellik göstergesidir. bu tipler ortamını bulduğunda alır verir, her yola gelir...
Benim gibi yalnız insanların mutlulukla karşılayacağı durum. Aldatin tabi yaa aldatan yarar biliyorsunuz.
Ayni sey kendi basina geldiginde aglamamayi gerektirir.
güncel Önemli Başlıklar