çiğnemem. nedenini bilmiyorum ama net çiğnemem. teklif edenin de kalbini kırarım.
çiğnerim herhalde. insan sevdiğinden iğrenir mi olm?
Çiğnerim tabi. Canımı veririm.
Gecici degil kalici sevgili ise cigneyip tukurdugu pizzayi bile yerim. Zira o kalici olan ozenle tespit edilip sevgili olunmustur. Hicbir haltindan igrenilmez.
soru kişiden kişiye ve ilişkiden ilişkiye değişir.
şahsen daldan dala atlamayan biri olduğum ve sevgilimle yediğimizin içtiğimizin ayrı olmayışı, ağız sağlığımıza dikkat etmemiz gibi sebeplerden dolayı çiğnedim ve çiğnettim.
tükürük yollu gelecek hastalıklar da kabulümdü açıkçası, sevgilinize aşıksanız bazen karşıdan gelen belayı göğüslemek, ona kafa göz dalmaktır ilişki.

(bkz: serbest çağrışım)
(bkz: kova yaşar)
Çiğnemem. Sebebini bilmiyorum ama çok nahoş geliyor.
olum ne kadar iğrenç adamlar varmış la burda.
Amını yaladığımıza göre sakızıda çiğnenir heralde. Yani ben çiğnerim.
Dilini, vajinasını emdiğim kadının elbette sakınızını çiğnerim.

Tanım: aksi saçma olan durum.
Öpüşürken dilimiz değiyorsa öpüşerek alırım sakızı ağzından.
Habire şu bakteriden dem vuran, öyle pislik böyle pislik diyen arkadaşlar. Kadınlar için diyorum, siz kuaförde maniküre gidince o aletlerin %100 temizlendiğinden nasıl emin olabiliyorsunuz? O ağızdaki bakterilerin kat kat fazlası metroda giderken düşmemek için tutunduğun yerlerde yok mu sanıyosun? Dışarıda tutunduğun her yeri peçete ile mi tutuyorsun? Evet dersen sana ciddi tavsiyem, kimseyle görüşme ve acilen doktora git. Çünkü dışarı çıkıp metroya otobüse bindiğin an soluduğun havanın %3ü insan derisi ve o ortamda hastalıklı biri olabilir.
Sakızın dişlerdeki yemek artıklarını topladığı doğrudur fakat sağlıklı dişlere sahip bir insanın dişlerinde diş arası boşluk, çürük boşluğu vs olmayacağından ya da minimum seviyede olacağından ve zaten yemekten sonra en azından bir ağzını çalkalayacağından artık problemi çok çok azdır. Yeni bisküvi yemişseniz ve ardından hemen sakız çiğnerseniz evet bu artık doludur insan kendi ağzındaki sakızı bile bu şekilde çiğneyemez ve 2-3 dakika içinde atar. Herhalde bunları yazan arkadaşlar yemekten sonra ağız bakımından bi haber bütün gün ağızlarında yemek artıklarıyla dolaşıyor ya da sevgilileri öyle, bir şey diyemiyorlar. Günde 2 kere dişlerini fırçalayan gece de yatmadan önce mutlaka diş ipi kullanan insanın ağzı kusura bakmayın da normal miktarda bakteri barındırır. Sizin sevgilileriniz pisse ve ağzına bakınca sakızını çiğnediğinizi hayal edemiyorsanız lütfen suçu bakterilere atıp konuyu da kendi temizlik takıntınıza çekmeyin. Çünkü bakteriler her yerde.
gereksiz boktan bir anket bence.
nasıl tiplersiniz ki sevgilinin sakızını çiğnemeyi hayal ediyorsunuz ,oldu olacak aynı diş fırçasını kullanın. bu öpüşmek ve sevişmekle aynı şey değil iğrençleşmeyin.
çiğnenmez efendiler, o kadar da değil akü.
Lan olum nasıl bir fantezi, hayal dünyanız var.
çiğnemem diyenler hayatı boyunca hiç öpüşmeyen asosyal sünepelerdir. sonuçta aynı mantık.
o çilekli çiğniyordu, ben karpuzlu çiğniyordum, sonra french kissing olayında sakız değiştiriyorduk biz? yanlış mı yaptık şimdi? neyse, pardon.
Benim gibi düzenli dişlerini fırçalayacaksa tabi la nolcak.
evet ve yapıyorum zaten ne var ki? bir anket.
bir ankettir. çiğnerim. hatta ağzıma tuvaletini bile yapabilir. her şeyi yapabilir. açık ve net.
sakız çiğnemem.
(bkz: bokunu da yiyek mi) arkadaş ne çiğniycem ya öpüşmekle bunu bir tutan olmuş yapmayın allah aşkına. yok aynı diş fırçasınıda kullanalım bari.
Delikanlı adam sakız çiğnemez.
ÇiğneniR.
amını yalıyorsam çiğ
şaka lan ne çiğnicem amk.