bugün

çıldırma seviyesine çıkmanıza sebep olan durum.

sözlük dostlarım, bugün gerçekten büyük bir sorunla mücadele etmek durumunda kaldım.

canımdan çok sevdiğim, yüzüne bakmaya kıyamadığım sevgilim; sözde dünyam, herşeyim dediğim, tanımadığı biriyle tek gecelik ilişki yaşamış. bugün durumu itiraf etti.
benim kızın kendini özgür ruhlu olarak tanımlayan kendini bilmez, kahpe ruhlu bir arkadaşı geçtiğimiz bir akşam kötü bir halde bunun evine gidip aklını çelmiş. moralini düzeltmesi adına dışarı çıkalım demiş.
bu da vefalı arkadaşlık örneği götereceğinden, benim de çalışıyor olduğumu bilip merakta kalacağımdan bana yatacağım, uykum geldi diyerek telefonunu kapatıp, arkadaşına uymuş.

mekanlardan birinde, bulundukları ortamın da etkisiyle yanına elemanın biri gelmiş. yanındaki arkadaşıyla diyaloga girmişler önce. bu kız oldukça samimi davranmış. benimki ise kendisini alenen kovamamış fakat başta uzak kalmayı yeğlemiş. akabinde yanındakinin baskısıyla fazlaca alkol almışlar.

yazarken çıldırdığım hissediyorum, konu da uzamadan sadede geleyim; ne oldu nasıl olduysa bir şeyler yaşamışlar.

pişman işte ve bunları gelip bana kızara bozara, hıçkırarak anlattı.
suratımın ortasında yumruk üstüne yumruk yemiş gibi oldum ama sükunetimi dirayetle koruyup fevri tepki vermemeye çalıştım.
konuşması bitti, ağlaması tükendi ve yavaşça kalkarak kapıya gidip açtım ve gitmeni istiyorum dedim. son derece kararlı ve üstüne bir şey söylenilmesi güç şekilde yaptım bunu ki ağzını açmaya yeltense de yapamadı.

düşünüyorum canım çok yansa da diri diri toprağa girsem de, kız bunu bana söylemeyebilirdi diyorum. paramparçayım..

şehrin bir bir ışıkları söndü sanki, koca bir top mermisi göğsümü delip de geçti..
şimdi şu koca şehre yağmur yağıyor sanıyor dışarıdaki insanlar, benim damarlarımda dolaşan sağanağı bilmiyorlar.

emeklerim, çabalarım, en güzel düş ve hislerim..

valizimi topladım gitmek için buralardan. zaten ne diye ailemden uzak bir hayatı seçmiştim ki. sessiz sedasız, kanımı içime akıtarak gitmek istedim bu akşam. lakin yapamadım..

milyonlarca kez aradı, yazdı. yanıt vermedim elbette. hayatımı paylaşmak istediğim ve bunun için adımlar attığım soylu sevdam..

nasıl affedebilirsin ? nasıl kendi benliğini çiğnersin onun yerine ?
onu çiğneyip geçsen kendini affedebilir misin ?

birileri bana bir şeyler uzatsın şu çukurdan çıkabilmem için.. yoksa delireceğim..
(bkz: abim boşver o kadın sürtük)
(bkz: troll başlık sanıp küfredecekken üzülmek)
Yapacak hiç bir şey kalmadığı zaman hiç bir şey yapmamak en iyisidir.
akabinde o şahıstan ayrılmanın olması kaçınılmaz.
Belki de hayırlısı budur birader sıkma canını gelir geçer.
Eden illa ki bir gün bulur.
Oraya bir "eski sevgili" yazmanızı rica edeceğim.

Şaka maka bu herife üzülen varsa üzülmesin. Gerçek değil lan bu, inanmayın efendiler.
canım benim,
yani tüm erkek yazarların şahsına sana da iki laf edeceğim.
söz sana değil, genele olsun diye " sana "kısmını unut ve öyle oku;

yazdım da sildim. her insan kendi dünyasında kendi değerleri ile yaşar.
hepsine ve hepinize saygılı olmak gerek.

bir erkek dürüst olup yaptığı uzun ilişkileri, tek çift ne varsa anlatmazken, onun dürüstlüğü
bir erkeğin prostat sancısı yaşamasına sebep olmuş.
ayrıntı verseydi iyiydi, orgazm olmuş mu? o gecede kaç saat performans yaşamış yoksa sen dokunmadığın için mi azmış...

tek taraflı orospu ilan etmeden önce ruhumuzun orospu kısmını sorgulamamız gerek.

kolay gele.
Gel beni gib. Yeter ki üzülme.
Şimdi üzüldüm işte.Ama olan olmuş ve onu unutman lazım.Şimdi ne yalan söyliyim ben olsam hem onu hemde yattığı kişiyi yerdim.Gerçek anlamda hemde.Sen insanlığını kaybetmeden bu durumla başa çıkmışsın.Bu yüzden içimden ve dışımdan (bkz: vay bea) sana hayranlık duydum.Bu olay yüzünden psikolojik sorunların olabilir ya da olmuştur bile.Bu yüzden bir psikolog ya da psikiyatri uzmanına görünmeni tavsiye ederim.Umarım bu durumun şokunu atlatabilirsin.Ve ayrıca unutma çok az insan bu durum karşısında senin gösterdiğin tavrı gösterebilirdi.(ben olsam yerdim.)Bu sebeble kendinle gurur duy.
"ölüm gibi bi şey oldu ama kimse ölmedi" durumunu yaşatan olay. Burada kimsenin affet ya da etme demesiyle karar verilemeyecek olay. Dürüstlük evet iyi, hoş. Ama durum gerçekten kötü. Yani sana haber vermeyip dışarı çıkmış olsa ve bunu itiraf etse tamam ama olay bu değil. Onun yerine de düşünsek, bunun açıklanacak bi tarafı da yok. Bir süre kesinlikle yalnız kalıp kimsenin düşüncesini fikrini almadan karara varmak gerek.
(bkz: özet geçin lan merak ettim)
Dünyadaki en iğrenç duygular bütününün bir anda içinize oturmasıyla sonuçlanır. Affetmeyin, affettirmeyiniz. Ne kadar dürüst olup söylesede bunu yapabilecek mideye sahip bir insan affedilemez.
Ne düşündüğümü bilir. O geceyi ona zindan ederim.
Hikayedeki roller değişsin ve öyle okuyup yorum yapın. Tek taraflı ne güzel bakıyorsunuz.
Bu arkadaşıma da sorsan belki aynı ı der...
Benim için bir ilişkide önemli olan dürüstlüktür!

Al güzel kardeşim sana dürüstlük.. Her sikimi bilmek zorunda değil abi insanoğlu. Zira henüz o bilince sahip değiliz .
Erkek milleti yüzlerce hatunla düşüp kalkar,
Erkek milleti aldatır,
Evlenir yine yapar adı kaçamak olur,
itiraf eder zorda kalan kadın terk etmemek için dürüst adam hatasını anladı ve itiraf Etti der ..

Peki sen ne yaparsın bay onurlu? Bay gururlu?

Kapıyı gösterirsin , kimsin lan sen lale ? Bi de mağrur gururlu falan, gelmiş buraya da yazmış mal. Olum sinirliyim zaten bu ara , yeminle karşıma çıkma beynini dağıtırım senin yavşak!
Yada çık ulan, çık da aklını başına getireyim beyinsiz.
Sen yapsan;
Çapkınlık
Bir anlık hata,
Erkekliğin şanı,
Ya Can'ım ne olacak ki duygusal bişey yoktu!
Olacak şey, kız yaptığında orospuluk oluyor he ?
Hop ocak dışısın!!

Olum çok sinirlendim lan dalak Bi de bir sürü hayal kuruyormuş geleceğim falan diyormuş. Hayatımın anlamı diyormuş. Olum az empati la az empati az da mantıklı düşün yatıp kalktığın. Bir sürü insanın acaba kimin sevgilileri falan olduğunu düşün, evleneceğin insanın senin haberin olmadan daha önce yaşadığı hayatı düşün, yada düşünme lan sana ne herkesin hattı kendine AMK! Hatalarında kendine gerizekalı 4 * 4 lük yaşıyor sanki hayatını pezevenk yaa.

Bırak la sen o kızı bırak hayatını sikersin sen o kadar dürüst vicdanlı Bi kızın yazık siktir git bul başkasını o da başka birini bulsun sabah sabah gerildim AMK bok var niye giriyon şu siktiğimin boktan sözlüğüne sanki...
Hala izmir esprisi yapılmamış başlık.
Performanstan düşmüşüz beyler. Olmuyor böyle.
vermiyorsan ilgini, sevgini ve cinselliğini her gece olabilecek bir ilişki türüdür. Ayrıca burada gece kavramı kalıplaşmıştır. gecesi gündüzü öğleni ve sabahı yok bunun.