bugün

ayrılma sebebidir. çünkü, kim bilir senin bilmediğin ne haltlar karıştırıp da yazmıştır sözlüğe veya senin hakkında nasıl atıp tutmuştur yalan yanlış...
sevişme nedeni, ayrılınılmışsa dönülme sebebidir. rekabet aşkı canlandırır.
(bkz: Sevgilinin sozlukte yazdıgını bilip dikkat etmek)
(bkz: entrylere çeki düzen vermek)
yazar kişisinin yazdıkları, alehinde delil olarak kullanılabilir, dikkatli olmak gerekir.
sevgilisinin sözlükte yazar olduğunu bildikten sonra gizlice sözlüğe yazar olduysa ayrılma sebebidir.
ancak ikisi de birbirinden habersiz bir şekilde yazar olmuşlarsa sevinilmesi gereken bir durum.
(bkz: ülkeyi terk etme sebepleri) *
sırf güzel birşeyler yazmak için kurgudan da olsa birşeyler karalamanızı ciddiye alır en basidinden. nickaltınızdaki nickler hakkında çözümlemeler yapar. "bak bu karı nickine benziyo. kim bu?" gibisinden sorular sorar. yorar efendim. yorar.
sözlükte nefes almak.
bütün entrylerini okuma gereği duymaktır. (bkz: öyle olmuştu)
+ aşkım ben sözlükte yazarım biliyormusun ?

- hadi len, ona yazmak mı denir? her yazdığın entryde bin tane imla hatası var. ayrıca soru eki ayrı yazılır. kim yazar yaptı lan seni?
-aşkuuummm şimdi ben yazarım tığam mı sooora orda bi yazar daha var işte ona ayar vermem lazım ne diyosun??
+öhm.. yazar mı? nerde?!
-ulu diye bi yer aşkum bilmessün sen.
+mınski!! nickin ne bakayım?
-hedele hödölö
+...(g.t)
3 kez düşünüp entry yazmaya sebep olacak durum.
özgür ifadenin bittiği andır.
+ canım ben ulu söslükte yazarım biliyon mu?
- biliyon mu denmez; biliyor musun denir, ayrıca söslük değil sözlük.
+ tamam aşkım ne dedim ki?
- deme zaten, sözlükte özelden mesaj falan da atma.
+ ama...
- sus formatın içine ettiniz zaten.
+ bana bak sen ne diyorsun beee.... dur bir dakika sen de mi?
- ehh be kızım! sen ne zamandan beri bu kadar geç anlar oldun?
(bkz: sevgilinin uludağ sözlükte troll olduğunu öğrenmek)
kısacası binlerce entry okutur adama sabahlara kadar. bir de yetmiyormuş gibi şifre öğrenilir, binlerce mesaj çıkar ortaya. sonra ne mi oluyor? sevgili iyice yüzsüzleşip entry girmeye başlıyor. manyak lan bu kaçın!

edit büdüt : iş bu entry yazarın sevgili tarafından girilmiş olup edit kısmı yazara bırakılmıştır. şaptal seni !
sevgilinin günlüğü gibi kişisel şeylerini bulmak gibi bir şeydir. fazla kurcalanmaması gerekir ama mutlaka da kurcalanır. *
defalarca karşılaştığım hadisedir. nereye gitsem kokumu mu alıyor ne, hemen geliyor. sonra pılımı pırtımı toplayıp hoop başka yere. olmuyor öyle çünkü.
''aferin ulan hayatında ilk defa faydalı bir şey yaptın''
sırf yazar olduğunu değil bir de nickini biliyorsak değmeyin keyfimize, taa ki yakalanana kadar. artık hiç zevk vermiyor okumak.
ilişkiyi bitirme sebebidir.
Sevgilim değil ama hoşlandığım çocuğun burada yazar olduğuna inanıyorum. Gerçi ekşidede olabilir. Umarım değildir. Hoş bir durum değil. Lakin ben stalkerlığın kitabını yazdığım için sevgilimin anonim rumuzla girdiğ entryi şıp diye anlayabilirim.
özel mesaj kutusunu yeşillendirip onu hiç tanımıyomuş gibi yürürüm. ve tabi verdiği tepkiye göre ona olan güvenimi bir gözden geçiririm.
Değişik olabilir sevgiliyi farklı bir yönden tanımak açısından.Benim de sözlükte yazar olduğumu öğrenmediği sürece sorun teşkil etmez.