bugün

bazen gerçekten şaşırtıp dumura uğratan olaydır. evet normal bir ilişkide duygu yüklü bakılabilir ama iki anormal insanın ilişkisinde biraz garip kaçabilen bir durumdur. bu durumu şöyle özetleyebiliriz kız arkadaşınız (ya da erkek) genelde size duygularını açmıyorsa ve içinde bazı şeyleri yaşıyorsa tahmin etseniz bile bilemezsiniz. bugün başıma böyle bir olay geldi. sevgilim beni tren istasyonunda yolculamadan 45 dk önce oradaydık. fakat besbelli ortalık hüzün kokuyor sadece benim melankolikliğim değil o sapasağlam duvar gibi gözüken kız bile çözülmüş. o da bana dalıp dalıp gidiyor. sanki içinden gitme diyor fakat düşünceli olduğundan üzmek istemiyor. keşke gözlerinin dili olsa ve konuşabilseydi. her buluşmamızda geç kalan kız bu sefer üzgündü ve doyamadık birbirimize. istasyonda anons sesi duyuldu '' ankara'ya gidecek yolcular ikinci perondan binebilirsiniz. '' diye ve o an elimi tuttu '' bekle en son sen git dedi. '' ben o sıra çakıldım kaldım çünkü hiç beklemezdim. evet çok duygusal olan ama dışarıya bir milim açık vermeyen o kız beni o an istasyonun fayanslarına yapıştırdı sanki. evet en son ben gittim ama gidemedim sanırım. bir kez öptüm sonra bir kez daha... güvenlikten geçtim ve o sıra öyle dalmışım ki omuz çantamı dangalak gibi omzumdayken adama dedektörle kontrol ettiriyorum adamsa '' sende geçeceksin zaten kapıdan '' diyor o an aklıma geliyor tekrar geçiyorum ama allak bullağım cep telefonum bozuk paralarım cebimde tabi ötüyor güvenlik kapısı. güvenlik o salak halime acıdı mı ne bilmem ama '' tamam neyse geç '' dedi. ben aceleyle omuz çantama sarılıyorum içinde tabletim falan olduğundan değil pek umrumda da değil. içinde sevgilimin bana verdiği fuları olduğundan. o sıra sevgilimse hemen yan tarafta duruyor. bir kez daha öpüyorum ve tam dönüp gidecekken içli içli bana bakıyor bende ona...
canı içli köfte çekmiştir.
Niçin baktın bana öyle
dargın mısın yoksa söyle
niçin baktın bana öyle
aşık mısın canım söyle.

durgun sular gibi
içli duygular gibi
gözlerinde sevda var
derin uykular gibi

niçin baktın bana öyle
derdin nedir durma söyle.

şarkısının kafalarda çalmasına sebep olan retinatik işlev.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar