genellikle turistler için geçerli olan karılarının sexy kıyafetlerinin övülmesinden haz aldıklarına ve koltuklarının kabardığına rastlanılan olaydır.
herkes eşine bakıyorsa, güzel bir eşinin olduğunu hisseden, güzel eşi olduğu için kendisini de yakışıklı hisseden erkek modelidir. bunun güzellikle değil, açmakla ilgili olduğunu düşünemeyendir.
her erkeğin hayalidir bu, salınsın endam etsin transparanlarla, minilerle... lakin daire kapısının içeri bakan kısmında olması kaydı ile. dışarı öyle çıkarsa kırarım bi tarafını hüleynnn...
insani olarak bakıldığında (marmaris'te, bodrum'da, çemer'de, çeşme'de vs.) olabilirliği tartışılabilecek, genel çerçevede değerlendirildiğinde ise 367'nin bile yeterli olamayacağı durumdur.
çevresindeki erkeklere "siz sadece bakabilirsiniz, ben istediğimi yapabilirim" mesajını vermeye çalışan erkek davranışıdır.

ama sevdiğine değer veren bir erkek bundan haz almaz, alamaz.
yapanı da araştırdık, bulduk:

(bkz: braun silk epil reklamındaki gavat bey)
yanında hiçbir zaman öyle bir kadın dolaştıramayacak erkeklerin bok attığı erkek davranışıdır.
bu beyefendilere gavat diyenler, tercihlerini basma etek altı şalvar giyen ablalarımızdan yana kullanırlar olur biter. *
+ aşkitom sana seksi bişi aldım, giyinip gezer misin?
- oha necmiye bu ne böle, kırmızı püsküllü don :S
+ ama ben haz alıyorum aşkitokom.
- senin hazzına başlarım ben!
godoşluk.