bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  genellikle turistler için geçerli olan karılarının sexy kıyafetlerinin övülmesinden haz aldıklarına ve koltuklarının kabardığına rastlanılan olaydır.
  ... laazimlik
 2. 2.
  herkes eşine bakıyorsa, güzel bir eşinin olduğunu hisseden, güzel eşi olduğu için kendisini de yakışıklı hisseden erkek modelidir. bunun güzellikle değil, açmakla ilgili olduğunu düşünemeyendir.
  2 -3 ... peride3
 3. 3.
  her erkeğin hayalidir bu, salınsın endam etsin transparanlarla, minilerle... lakin daire kapısının içeri bakan kısmında olması kaydı ile. dışarı öyle çıkarsa kırarım bi tarafını hüleynnn...
  7 -1 ... seninle bir dakika mı?
 4. 4.
  insani olarak bakıldığında (marmaris'te, bodrum'da, çemer'de, çeşme'de vs.) olabilirliği tartışılabilecek, genel çerçevede değerlendirildiğinde ise 367'nin bile yeterli olamayacağı durumdur.
  ... cadu
 5. 5.
  çevresindeki erkeklere "siz sadece bakabilirsiniz, ben istediğimi yapabilirim" mesajını vermeye çalışan erkek davranışıdır.

  ama sevdiğine değer veren bir erkek bundan haz almaz, alamaz.
  2 -2 ... aksak tirtil
 6. 6.
  yapanı da araştırdık, bulduk:

  (bkz: braun silk epil reklamındaki gavat bey)
  6 -1 ... filleri kurtaran adam
 7. 7.
  yanında hiçbir zaman öyle bir kadın dolaştıramayacak erkeklerin bok attığı erkek davranışıdır.
  bu beyefendilere gavat diyenler, tercihlerini basma etek altı şalvar giyen ablalarımızdan yana kullanırlar olur biter. *
  5 -4 ... musette
 8. 8.
  + aşkitom sana seksi bişi aldım, giyinip gezer misin?
  - oha necmiye bu ne böle, kırmızı püsküllü don :S
  + ama ben haz alıyorum aşkitokom.
  - senin hazzına başlarım ben!
  1 -2 ... cyqne
 9. 9.
  godoşluk.
  -1 ... teac1983
 10. 9.
  kendinize ve sevgilinize güveniyorsanız güzel durumdur. zira yaninda 'güzel' bir kadın taşımak her insanın harcı olmadığı gibi 'sığır' olmadan da 'erkek' olmak mümkündür. zira mini etekten ya da sırt dekoltesinden 2 hafta hayal ürünü üretebilen yurdum insanına acımaktan başka yapabilecek bir şey yok. buna gülüp geçebilecek 'kişisel gelişim' sahibi insanlarsanız siz ve sevgiliniz, zaten giyiminizi 'çevreniz' değil 'zevkiniz' belirler ki seksi olmak her insana güzel hissettirir*. 'erkeklik' ten bahseden canım hemcinslerim 'uğruna adam dövdükleri' sevgililerine önce bi gözü kapalı güvenebilmeli, 'bir erkek' olarak önce o kadar bağlılığı kazanabilmeli bence. bunu sağlayabilmişseniz 'herkesin baktığı kadın' size bakar ve bu büyük bir hazdır. ama buna sahip değilseniz bu 'iktidarsızlığınızı' belirli klişelerle örtmeye çalışırsınız ki bunun başında 'delikanlılık' gelir. kimse kendi 'özgüvensizliğinin' hıncını sevgilisinden çıkartmasın. 'totoş', 'godoş' dedikleri insanlar kadar 'akıl fikir' sahibi olsun önce ama çok zor. onlar izlesin, biz yaşayalım. bence sorun yok.
  1 ... random stranger
kapat